Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire gond egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gond egy kapcsolatban ha az egyik fél butának nézi a másikat?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt. Mostanában van hogy a fejemhez vágja, milyen buta vagyok, meg ha milyen elmém van stb. Ez rosszul esik. Megkérdeztem miért mondd ilyeneket, azt mondja mert olanokat mondok meg csinálok. De ez szerintem nincs így. Egyébként az lehet hogy hisztis vagyok kicsit, de buta nem!!! Sőt vannak akik azt mondják komoly vagyok. Nem értem. Tudom, hogy ez így nemjó, de mit tegyek? Amúgy tudom hogy szeret, jól kijövünk amúgy, az ágyban is minden jó (szerinte verhetetlen vagyok, és ez nem dicsekvés) de nem tudom mit csináljak ezzel a gonddal. Nekem amúgy több az iskolai végzettségem is, simán mondhatnám neki hogy te vagy a buta, de nem teszem mert én nem akarom megbántani és nem akarok ilyen primitív lenni, elvégre a pasim.
2009. aug. 23. 18:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

18:42-es vagyok!

Miért pontoztatok le???:@

2009. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!