Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amore kérdése:

Hogyan tegyen tul magam a szakitáson?

Figyelt kérdés
Én szakitottam egy majdnem két éves kapcsolatban! Mert egy nagyon durva dolgot müvelt amire nincs bocsánat! De ennyire nem fájt még semmi és nem tudom hogy éljem tul ezt a helyzetet!
2009. aug. 23. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra hogy szemét volt veled, és ezután már csak a boldogság fog jönni!!!
2009. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig van fény az alagut végén.. gondolj arra h a srác nem érdemelt meg téged és h mit tett.. hidd el tul leszel rajta csak idö kérdése..Viszont bárhogy is probál veled kapcsolatba lépni ne engedd neki attol csak rosszabb lesz
2009. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túl kell rajta esni! Én is szakítottam az exemmel, mert megcsalt! Ő volt az első szerelem. Nagyon szar volt utána, sokat gondoltam rá, vele fantáziáltam. Aztán elhatároztuk, hogy barátok leszünk, ment is egy darabig, de nagyon átverte a fejemet, mert olyan bizalmas dolgot adott ki másnak, amit nem vártam volna tőle! Ekkor elhatároztam, hogy örökre meggyűlölöm, az elején nehézkes volt, de mikor megláttam mászkálni az új barátjával, máris könnyebb volt.

Fel a fejjel, biztosan találsz jobbat!


18/F

2009. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Mindenki másképp csinálja...."
2009. okt. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

idő, idő, lehet, hogy sok idő

de kitartás!

és ne keresd, mert csak rosszabb

2009. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+ gondolj arra, hogy jobbat érdemelsz. Mert tényleg így van! ;)
2009. okt. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!