Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem lenne? Folytatódik.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem lenne? Folytatódik.

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves lány vagyok, és most életemben először érzem azt, hogy van egy srác akiért megőrülök, mindig ő jár az eszemben, vajon mit csinál, hol van?... ezeken gondolkozok.

Egy nagyobb probléma van, hogy neten ismertem meg. Nagyon jól elvoltunk, taliztunk is egyszer. Abba maradtunk, hogy haverok leszünk, mert nem én szerettem volna kapcsolatot. Pedig úristen nagyon megkedveltem őt. Néhányszor utána beszéltünk, hogy mégis mizu van, van e barátnő/ barát. akárhányszor megkérdezi hogy van e barátom megkérdezem, hogy miért érdekli, de csak annyi a válasz, hogy csak úgy. Utána már nem is beszéltünk egy darabig, ami jó is volt, mert legalább nem gondoltam rá. Elfogadtam, hogy én nem akartam és azt is, hogy közben ő más lányokkal kavar. De egyszer csak rám írt. Nagyon meglepett, főleg azzal, hogy egy beszélgetés alatt háromszor bepróbálkozott. Kérdeztem is hogy nem emlékszik, hogy egyszer régen taliztunk és hogy... de azt mondta most megint akar.

Én nagyon megszerettem őt, tényleg bármit el tudok vele képzelni, sőt eddig elutasítottam a cigiző, tetovált embereket, de nála ez se érdekel, úgy jó ahogy van.

Tehát ez szerelem lenne részemről?

És vajon csak szivat, vagy tényleg akar tőlem valamit, mert annyira konkrétan sose mondd semmit, hogy mit szeretne?

Hogy tudnék felé közeledni, hogy lássa, hogy kell nekem, de azért csak úgy mint a többi jött-ment lányt nem kaphat meg?


2012. dec. 21. 09:41
 1/4 kilonit válasza:

A pasi szemszögéből nem, de sajátomból tudok beszélni:

Ilyen dolgok mellett azt tudnám mondani hogy azért keres mert tetszel neki, akar tőled valamit.


ÉÉÉÉs igen, a le írtak alapján ez szerelem amit érzel iránta. Találkozz vele és legyetek 1 pár.

2012. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jézus :) ***** válasza:

Több ilyen szerelmes embert kéerek a Világra! :)


A kérdéseidre azonban csak te tudod a választ. Hiába mondunk akármit. Nem látunk beléd, se a srácba. Szóból ért az ember amúgymeg. Úgyhogy beszélgessetek el róla.

2012. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne játssz színházat, add magad úgy ahogy vagy, ha olyan a személyiséget, akkor nem lesz semmi gond.. Ha szinházat játszol, előbb utóbb kiderül, és akkor le fog lépni tőled.Ez borítékolható.
2012. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Közeledj felé óvatosan, találkozzatok egyre többet, viszont ne mondj mindig mindenre igent. Érd el, hogy te is ott motoszkálj az ő gondolatában: ezt a legkönnyebb úgy, hogy mindig önmagad adod és nem rinyálsz sokszor. :) Ja, és nagyon fontos, hogy ne ess túlzásokba, mert én így rontottam el, hogy mindig túlzásokba estem. Sok szerencsét! ;)
2013. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!