Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy közösségen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy közösségen belül nincs tekintélyem és a kiszemelt csaj tud róla nincs nála esélyem?

Figyelt kérdés
Nagydarab ember vagyok de tekintélyt szerezni soha sem tudtam és nem tudom megvédeni magam. Ha egy csaj ezt tudja akkor már nem vagyok a szemében senki? Egyébként neki a veszélyes harcias pasik jönnek be de én sajnos nem tudok ilyen lenni.
2012. dec. 21. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az lovász jános?
2012. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon kevés lány lehet, akinek az igazi értékek a fontosak. A szeretet, hűség, őszinteség, kedvesség, tisztelet, stb, stb... lehetne ezeket még sorolni.

Pedig egy apának ilyennek kell lennie hogy a gyereke normális legyen. Egyet értesz velem kérdező?

2012. dec. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem sok esélyed van de lehet hogy van benned valami amivel meg tudod fogni, próbálj a pozitív tulajdonságaidra építeni. Másnak ne állítsd be magad. személy szerint én is a harciasabb típust szeretem a mostani párom mégis a nyugalom szigete aki még az életbe nem verekedett, van ilyen. Az viszont a legtöbb csajnál elvárás hogy meg tudd védeni magad. Ebbe semmi kunszt nincs, biztos vagyok benne hogy te is meg tudod max te nem hiszed el magadról.
2012. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. egyet értek veled
2012. dec. 21. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!