Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Valami megoldás van?

Figyelt kérdés

Főiskolás vagyok, és ott egy csaj kinézett magának. De szó szerint. Azóta követ, mindig keres, hogy hol vagyok, azt mondta, járni akar velem. Én mondtam, hogy nekem barátnőm van, és hogy nem akarok vele járni. Erre azt mondta, hogyha nem akarok járni vele, megmondja a barátnőmnek, hogy lefeküdtem vele, ami természetesen nem igaz!

Félek hogy a barátnőm nem hinne nekem, mert amúgy csinos csaj, és azt gondolhatja, hogy elcsábított.

Egyszerűen órákon is ezen agyalok, hogy mi van ha szünetben megint rám fog várni. Már félek tőle, nem merek órára sem menni, mert sehogy sem ért a szép szóból. Felpofozni nem akarom, pedig megérdemelné.

Azt mondta, tud valami kamudolgot is mutatni a barátnőmnek, amiől neki fog hinni. Én ettől félek, teljesen kivagyok, amióta megjelent. A barátnőmmel sem olyan a szex már, mert nem tudok ráhangolódni, feszült és ideges vagyok.

Mit tehetnék?



2012. nov. 30. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Hányd fejbe szemből.
2012. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyébként volt már olyan is, hogy én szünetben ültem a folyosón, és ő meg csak úgy lesmárolt. Teljesen égett a pofám.
2012. nov. 30. 13:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk állj oda a barátnőd elé és mondd el neki, hogy van egy idióta csaj, aki rád van cuppanva és fenyeget minden hülyeséggel. Ne lepődjön meg, ha megkeresi valami idiótasággal. Ilyen esetben azért egy barátnőnek könnyebb a dolga, mintha akkor próbálnád menteni a menthetőt, amikor ő már előállt a kamu szövegeivel.
2012. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy lesmárolt... :D:D Ahhoz azért két ember kell! :D
2012. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de tuti nem hinne nekem. Így is csodálkozik, hogy miért vagyok feszült, meg miért nincs kedvem a szexhez. Megfordult már az is a feében hogy megcsalom. Így meg ha elmondom neki, tuti azt hinné.

Meg a csaj nem csúnya, azt hinné hogy elcsábultam. Pedig kifejezetten nem szeretem az ilyen rámenős r.biket.

2012. nov. 30. 13:15
 6/11 anonim ***** válasza:
A legjobb ha elmondod a baratnodnek az igazat,mert maskepp 99% hogy igazat adna a masik csajnak.Azt is mondd el neki hogy mert vagy annyira feszult.
2012. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, mivel a benned lévő feszkó miatt nem úgy viselkedsz vele sem. Ezért az a legegyszerűbb ha a barátnőd elé állsz és elmondasz neki mindent. Hogyan, mikor kezdődött ez a dolog és miben nyílvánul meg.
2012. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tuti nem fogja megérteni a barátnőm, azt fogja hinni, hogy már nem szeretem, és megcsalom :(
2012. nov. 30. 13:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj nem bántásként írom,de ha nem hisz neked,és nem bízik benned,akkor jobb lesz neked is,ha szakít. :) Mert egy párkapcsolat alapja a bizalom.
2012. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor meg még jobban nyomulna az a csaj is. Valahogyan őt kell kiiktatni végérvényesen, mert már az idegrendszerem is rá fog menni.
2012. nov. 30. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!