Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egész életetekben egyetlen ember legyen a párotok?

Figyelt kérdés
Mondjuk megismered 16 évesen, előtte nem volt kapcsolatod soha semmilyen formában és tegyük fel annyira jól egymásra találtatok, hogy együtt élitek le az életeteket:) Persze közben sincsen senki más...
2010. szept. 20. 19:46
1 2 3 4
 1/35 Kamuuu ***** válasza:
80%
Ez tök rendes dolog a szüleim is ilyenek(voltak) :)
2010. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Kamuuu ***** válasza:
80%
De elég ritka az ilyen ma már:/
2010. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%
szép is lenne...
2010. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem átok és lemondás, hanem áldás, hogy megtalálod az Igazit, az, aki tökéletes párod minden szempontból. Sokan felnőttként, 30-40-50 évesen sem találják meg a párjukat. Éretlen gondolkodásra utal ha valaki azt mondja, ilyen nem lehet, vagy nem jó, mert egyik sem éli ki magát. Nade kérem, ki az (azaz tudom sajnos sok ilyen van, de beszéljünk a normális emberekről), tehát ki az, aki nem úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy igen, vele szeretnéd leélni az életed? Mert ha nem így vágsz bele, akkor egyáltalán miért kezditek el?
2010. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
:):):)
2010. szept. 20. 19:50
 6/35 anonim ***** válasza:
66%

Hozzáteszem: 16 évesen ismertem meg a jelenlegi páromat, akivel tökéletes a kapcsolatunk (előtte 2 barátom volt). Nem vágyom senki másra, Őt nem is pótolhatja más. Együtt tervezzük a jövőnket. Úgyhogy létezik ilyen :)

21/L

2010. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Kamuuu ***** válasza:
59%
Legyetek továbbra is Boldogok :D
2010. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
ez tetszik nagyon:) én is ilyen vagyok, 20 éves, én is 16 évesen ismertem meg a barátom, de nekem előtte nem volt senki, nagyon nagyon jól megvagyunk, nagyon :) és imádom:) persze azért próbálok reális maradni, de nehéz:) szóval nagyon szép lenne ha együtt élnénk le az életünket:)
2010. szept. 20. 19:56
 9/35 anonim ***** válasza:
80%

Az az igazság, hogy már sokszor szóba került köztünk a párommal, hogy mégis mi az ami miatt mi szétmehetnénk. Nyilván egy megcsalás az, ami megbocsáthatatlan, de odáig soha nem jutna el egyikünk sem. Nem mondom, hogy nem szoktunk veszekedni, mert elég heves természetűek vagyunk mind a ketten, de az 5 év alatt 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hány nap telt el úgy, hogy nem mondtuk: szeretlek.

Szóval miért akarnánk mást, miért unnánk egymásra, mikor minden igényünket kielégíti a másik? :)

2010. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nálunk is maximum a megcsalás, de az nem fordulhat elő, nem tudnánk megtenni:) én biztosan nem:D nagyon bízom benne, h. ő sem, annyira összeveszni pedig nem tudnánk, h. szakítás legyen a vége, én már csak a megszokástól félek:|
2010. szept. 20. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!