Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem most mit gondol?

Figyelt kérdés

Tavaly egész évben szerettem egy fiut,egyébként ö kezdett ki velem pl: mellém ült a buszon,elkezdett velem mindenféle hulyeségrol beszélni,viccelodott velem meg a haverjaval folyton rajtam logtak,meg stb.A haverjai azt mondtak h szeret,akkor màr én is szerettem ot,gondoltam egyet hogy rairok facen,elmondtam neki h szeretem.ö is irta.

Utana valahogy mintha kerult volna,nem koszont,magyaran mintha nem is élnék.

Rengeteget sirtam miatta.Egész nyàron probaltam meg utalni,és sikerrel is jartam.

Viszont kezdödött megint az év..és ö làtta hogy nagyon sokat vàltoztam "csinosabb lettem,éretebb"és elkezdett nekem koszongetni,de most én nem figyeltem rà nem koszontem neki,söt magyaràn leseszartam.

Ma ràm irt facebookon és megkérdezte hogy még mindig szeretem e,én megkérdeztem h miért,erre ö azt vàlaszolta h csak szeretné tudni,én egy szoval le rendeztem h nem.

ö em is mert vàlaszolni semmit.Szerintetek most mit akar?Mert én màr semmit sem akarok töle,még baratsagot sem.


2012. dec. 21. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
összeakar jönni veled, de már késő, mert az enyém vagy muhaha vicc vóóót:D
2012. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyjad. Találsz jobbat :)
2012. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd! Nagyon gyerekes még,bizonytalan és lett volna lehetősége meg ideje arra, hogy konkrétan nyisson feléd,de nem cselekedett....


Találsz jobbat én is azt mondom!

2012. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!