Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy higyjek neki? (lennt)

Figyelt kérdés

23éves lány vagyok.párom 24éves,4éve vagyunk 1ütt.sokat veszekedtünk mindig is,de az elmult pár honapba szinte minden 2ik nap.nem rég találtam az e mailja közt egy levelet,amit egy lánynak irt idezem:a kedves,aranyos lány képe jobban illik hozzád,szoval zavarban vagy?,ha neked is jo valamikor összehozhatnánk már egy találkát.

állitolag volt munkatársának irta,de csak barátok a lány tanácsot kért töle munka ügyben.de ezek a mondatok valahogy nem arra utalnak.ti elhinnétek ezt?hozzáteszem hogy máskor lányt kisért haza discobol,ugy 3honapja.adjatok vmi tanácsot,hogy bizhatnék benne?


2009. aug. 23. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy. kizárt, hogy a munkatársnőjének.
2009. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok: honnan tudod hogy egy lányt kisért haza? elmondta?
2009. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pont ott voltam mikor jött az sms,hogy vágja magát taxiba és menjen a csajhoz
2009. aug. 23. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a sracot, mert valoszinuleg nem volt hozzad huseges... es ha nem vallja be meg gerinctelen is!
2009. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!