Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem nála?

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottunk azóta nem is beszéltünk és most úgy érzem mégis ő kellene ,de nem tudom van-e valakije vagy kíváncsi -e egyáltalán még rám ,azért szakítottunk mert én más valakit választottam helyette, szerintem ez rosszul esne mindenkinek ,én magamból kiindulva nem akarnék tőle már semmit.
2012. dec. 21. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Korod?Nemed?Konkrétabb okok?Így nem igazán lehet tanácsot adni.
2012. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amig nem kérdezed meg töle nem fogod megtudni!
2012. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy hány évesek vagytok,de én is így jártam. Összejöttem a fiúval,aztán azt hittem beleszerettem másba. Két hónap külön töltött időben(ami alatt azért találkoztunk) rájöttem,hogy nagyot hibáztam,szakítottam az "új" fiúval és szenvedtem. Aztán egyszer úgy hozta a sors,hogy pont együtt voltunk mikor én rosszul lettem és elájultam. Na ő akkor nagyon megrémült,utána órákig dumáltunk,és végül kibékültünk. Kiderült,hogy nagyon szeretjük egymást és a dologtól függetlenül ő sem tudott elfelejteni. Azóta megszületett a kislányunk is :) Egy próbát megér,hogy kiderítsd,rákérdezz,hogy mi a helyzet,ha tényleg úgy érzed,hogy szereted :) Egy életünk van,nem szabad elásni az érzéseinket!
2012. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!