Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fiúk! Mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiúk! Mit gondoltok, azokról a férfiakról, akik valami módon bosszút állnak egy lányon azért mert bevallotta hogy a szerelem már elmúlt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteségért nem kell bosszút állni. Esetleg a másik fél is tehet arról, hogy elmúlt a szerelem.
2009. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemét dolog! ha elmulik, elmulik. Örüljön, hogy elmondta, nem pedig mástól tudja meg.
2009. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a volt barátom bosszút állt rajtam,ott ahol a legjobban fájt....
2009. aug. 23. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Komplett idióta és idegbajos a srác. Ha jártál egy ilyen Mr. Bunkopitekusszal, szerintem jól tetted, hogy megváltál tőle
2009. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján... Az enyém úgy áll bosszút, hogy ő szakított. Szóval nem csak szakított, de még piszkál is... -.-' A válaszom, hogy szánalmas, nehéz, de ezt el kell fogadni...
2009. aug. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
uhh ez durva ,de hogy állt bosszút rajtad??
2009. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a volt barátod kicsit egomániás,és gyenge jellemű lehetett.nem szép dolog az ilyen.bezzeg ha hazudtál volna,hogy még mindig szereted és magátol rájön,hogy mégsem akkor meg az lett volna a baj.én 29 éves férfi vagyok,de elegem van a férfiak/saját magam viselkedéséből,nagyon önzőek vagyunk! tisztelet a kivételnek.én már javultam ilyen téren,bár egyáltalán nem könnyű.
2010. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!