Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ha egy olyan srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy olyan srác udvarol nektek aki elsőre nem jön be külsőre annak esélye sincs?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:
És ezt, hogy nem jön be ne úgy értsétek, hogy bűn ronda... csak láttatok már jobbat
2012. dec. 22. 17:48
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
nem a külső hanem a belső számít
2012. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem hülyeség hogy nem a külső számít.ez egy vicc amit a csúnya emberek találnak ki.ugyanúgy számít a külső is.

tegyük fel,hogy van egy ember aki olyan csúnya hogy nem mersz ránézni,akkor annak lehet bármilyen szép virágos rét a belsője,nem fog érdekelni,nem fogod keresni a társaságát.

2012. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
"külső megfog, belső megtart"
2012. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

#3-nak.

Elsősorban nem a külső számít. Van egy srác, aki elég sokszor figyelt rám (30 feletti vagyok) és igazából nem is akartam észrevenni. Szoktunk találkozni minden héten. Nem egy nagymenő figura, nem is egy szuperszépség, de mégis egyre inkább kezdtem látni,hogy van benne valami. Látom, hogy hogy viselkedik, milyen ember - persze nem ismerem teljesen, de jó lenne egy esély.


Ezért mondom, hogy nem a külső az első. Persze a sulikba meg ilyen helyen valószínűleg még így működik a gyerekeknek.

2012. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval engem először a szemével kezdett megfogni, aztán a tulajdonságaival. Most meg odavagyok érte pedig tudom, hogy van jópár hibája...
2012. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De van.

Elsőre nekem sem jött be a jelenlegi barátom. De ahogy egyre jobban megismertem, rájöttem, hogy vele akarom leélni az életemet.

2012. dec. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

persze igazatokat van nektek,i ez csak az én véleményem. de én úgy vagyok vele mint az utánam szóló: külső megfog,belső megtart. :)


30as,próbáld meg,hátha összejöttök :)

2012. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!