Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátom viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátom viselkedését. Nagyon kettős. Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés
Amikor együtt vagyok a barátommal, akár csak sétálgatunk, kedves velem, sokat mondja, hogy szeret és sokat is bújik, tehát minden tökéletes. Amikor viszont nem vagyunk együtt, alig keres, amikor beszélünk nem igazán kommunikál velem és nem mondja, hogy szeret, csak ritkán. Na most akkor mi van? Miért csinálja ezt? És én mit tegyek?
2012. dec. 23. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Férfiak ritkán mondják, hogy szeretik a nőt - és ez még talán jobb is, mintha állandóan, mert így tuti csak akkor mondják, ha így is gondolják.

Amíg nem vagy együtt egy férfival komolyan (együttélés, házasság), addig aztán nem várható el szerintem, hogy agyba-főre keressen téged. Ez csupán az ismerkedés, udvarlás szakasz, amikor persze elvileg nem csalhat meg (attól független,hogy nem köteleztétek el egymásnak magatokat.


Nem igazán kommunikál? Eddig se kommunikált? Hát igen. Ismerkedési szakasz. Jellemzően át kell lendülnie a kapcsolatnak az udvarlás szakaszán, ahol minden pasi megjátsza magát. Az előjön az igazi ember. Addig ne is szeress bele, míg nem ismered ki. Aztán döntsd el, ő-e az, akivel el tudod képzelni.

Vagy ha régen kommunikatívabb volt, akkor valószínűleg történt valami vele. Beszéld meg! Kérdezd meg tőle, ha valami bántja. Ha nem mered, akkor te se vagy jól kommunikáló vele. Ha meg nem tudjátok megbeszélni a gondokat, akkor ott magával a kapcsolatotokkal van gond. Nem vagytok egymáshoz valók.


Mennyi ideje jártok egyébként?

2012. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És hány évesek vagytok? Mert lehet még esetleg az a gond, hogy túl fiatalok vagytok egy kapcsolathoz, mert még magatok se ismeritek.
2012. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt, ő 21 én pedig 20 éves vagyok... Nyáron kaptam tőle egy gyűrűt, hogy ő velem szeretné leélni az életét. Elég sokat vitatkozunk, szóval a dolgok nem a legfényesebbek és általában mindig csak akkor veszünk össze amikor nem vagyunk együtt.. Ha együtt vagyunk tényleg minden király. És régebben többet keresett..
2012. dec. 23. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek - bár lehet hülyén fog hangzani, deeeeeeeee

egy kb. 18-20 éves kor alatt nagy %-ban még alakul, fejldődik az ember személyisége, azért nem is javasolják, hogy "nagy dolgokat" gondolj bele, vagy korán kezd.


Az ő személyisége változik, mint ahogy a tiéd is. Ezzel szembe kell néznetek. Te pedig senkit nem leszel képes megváltoztatni.


Bár jó régóta együtt vagytok. Szerintem egy őszinte beszélgetést megér. Ennyi idő után már mindent meg kellene beszélni. Nincs benne semmi ciki. Próbáld meg. De ne légy szemrehányó, inkább érdeklődő és kedves.

2012. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos ikrek.
2013. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért az ikreknek kettős énjük van?
2013. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!