Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkaptam amire vágytam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkaptam amire vágytam, de most mégsem elég jó. Miért?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, lassan 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Róla annyit kell tudni, hogy 19 éves, de koránál érettebb felfogású...ő számomra a tökéletes férfi, intelligens, udvarias, szexi, izmos, helyes, még a szex is nagyon jó vele.. Szinte minden rendben volna, érzem, hogy szeret, fontos vagyok neki és ez nagyon jól esik a csalódások után.

Viszont, valami mégsem kerek.. Mintha vele nem tudnék eleget lelkizni, nincsenek meg a számomra fontos filozofálós, éjszakákat átbeszélgetős, lelkileg egymásratalálós pillanatok. Annak ellenére, hogy szeretjük egymást, mégis mintha távol állnánk egymástól lelkileg.. Tény, hogy teljesen más körülmények között nevelkedtünk (náluk idilli család, nálunk mindennapi lelkiterror), más az értékrendünk (neki fontos a pénz, az egzisztencia, nekem meg a spirituális fejlődés, a szeretet), sok köztünk az ellentét ez nyilván közrejátszik, és igen, mindketten mást "hoztunk otthonról". Ki lehet ezt küszöbölni?

Mikor együtt vagyunk, jól érezzük magunkat, minden szép és jó, dúl a szerelem.. Viszont mikor úgy adódik, hogy nem tudunk találkozni, vagy összekapunk, olyankor úgy érzem hagyni kéne a csudába :( nagyon rossz így.. Pedig tudom, hogy eddig egy ilyen srác sem volt az életemben, aki tényleg olyan, mint ahogy megálmodtam.. Nem akarom elveszíteni.


2012. dec. 23. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked az isten fasza nem elég... ha nem változól elfogod veszíteni.
2012. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
khm.. kössz az értelmes választ, sugárzik belőle az intelligencia.
2012. dec. 23. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Jéé, pont ilyen családban nőttem fel én is. Aztán összehoz a sors egy olyan lánnyal, mint amilyen a Te barátod női megfelelője, és ugyanezt érzem, nem működik, elválnak útjaink egy idő után. Aki nincs benne, sosem fogja megérteni.
2012. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is pont ettől tartok..
2012. dec. 23. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk ,velem is ugyan ez a helyzet azzal a különbséggel hogy az én barátom rendes családban nevelkedett és mi fél éve járunk.

L/15

2012. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csajok, szerintem annyiról van szó, hogy túl sokat agyaltok, és ha nincs dráma magától, akkor generáltok magatoknak.:)


Szinténlány.

2012. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én nem érzem úgy, hogy generálnám a problémát. Egyszerűen rosszul esik, hogy vele nem tudom megbeszélni a lelki dolgaimat (amiből nálam különösen sok van), mivel minden szabadidőmet vele töltöm, így mégcsak a barátaimmal sem tudom megbeszélni a dolgaimat.. ebből adódóan lassan két hónapja egymagam vagyok minden gondommal és ez egyre nehezebb.. persze közben én odateszem magam, figyelek rá, segítek közös programokban, alkalmazkodok, stb..

neki miért nem evidens, hogy a lelki jólét sokkal többet ér, mint a pénz?

2012. dec. 23. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is szinte pont ugyanilyen helyzetben voltam. Próbáltam mindent megtenni, hogy együtt maradhassunk, próbáltam félre tenni az összes félelmem (mármint hogy megint csalódok, mert ilyenkor hajlamos vagyok magamba fordulni, tüskéket növeszteni, és ellökni magamtól a másikat). De mindhiába, szakítás lett a vége.

De nektek nem kell így járnotok. Talán próbáld vele megbeszélni, hogy időnként jólesne egy kis lelkizés.

2012. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!