Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy össze akarok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy össze akarok-e költözni a párommal. Ez valóban olyan nagy gond lenne?

Figyelt kérdés

Párom szeretné, ha összeköltöznénk 2 éve vagyunk együtt és történtek dolgok a múltban ami miatt, nem vagyok benne biztos hogy ő az a férfi akivel le szeretném élni az életem.

Az életem olyan stádiumban van, hogy szeretnék magamra koncentrálni, nem akarok a zűrös magánéletemmel foglalkozni a karieremre szeretnék koncentrálni, nem vágyom új kapcsolatra, nem szeretnék ismerkedni és még nem szeretném megtalálni azt a férfit akivel esetleg lenne közös jövőnk. Bár azt se tudom, hogy a jelenlegi páromtól mit akarok!

A történet annyiból áll, hogy én őrülten szerettem őt mindennél jobban, ő kihasznált, becsapott majd eldobott. Rájött, hogy hibázott mindent megtett hogy visszaszerezzen- visszakapott, csakhogy már rég nem érzem azt amit az elején. Most fordult a kocka! Ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem mert szeretem, különben nem lennék vele. Csupán azt érzem, hogy nem akarok többet a kapcsolatunkon gondolkodni, majd lesz, ahogy lesz állásponton vagyok.

Viszont párom egyre jobban erölteti az összeköltözést és lassan kifogyok a kifogásokból. Persze én is szeretném, csak számomra ennek nincs olyan nagy jelentősége. Számomra ez egy próba lenne, arra hogy működik-e van jövőnk vagy pedig nem és kilépek a kapcsolatból.

Barátnőm szerint pedig ez szemét húzás a részemről, szerinte azzal szokás összeköltözni akivel nagyon komolyan gondolom és ennek egy lépcsőfoknak kellene lennie a közös jövő, családalapítás felé.

Ti mit gondoltok erről? Tényleg szemét húzás lenne a részemről? Mert én egyáltalán nem érzem annak.


2011. szept. 2. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem próbáld meg rendesen elmagyarázni neki

mind most nekünk reméljük megéri és nem fog erőltetni semmit :)

2011. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is tudasd a pároddal hogy hogyan érzel és számodra mit jelentene ez az összeköltözés vagy hogy még várni szeretnél. Nem érdemes kifogásokkal késleltetni, úgysem lehet az örökkévalóságig kifogásokkal jönni, és az őszinteség kifizetődőbb. Nem érdemes hülyíteni a pasit sem, jó ha tisztába van azzal hogy te mit akarsz és mit érzel, mert a hülyítés ahogy a barátnőd fogalmazott "szemét húzás".
2011. szept. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!