Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom miért nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom miért nem akar velem szilveszterezni?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk olyan másfél hónapja, aztán most elkezdi hogy nem kiván velem szilveszterezni, mert CSAK.


mert a barátainak nincsenek csajai/pasijai

mert nem vagyunk olyan tul régen együtt, stbstb


pedig gondolom nem akarja, hogy ott kelljen aludnom náluk vagy ilyesmi. Vagy csak egyszerüen rühell.


Miért bukik ki mindig szilveszterkor, hogy az ember nem kell senkinek? Mert nekem minden éven vannak problémák, konkrétan az, hogy kiderül, hogy senki se vár sehova szilveszterezni, max odacsapodom valakikhez. Tavaly pl olyan helyen voltam, ahol 90%-ot nem is ismertem.


2012. dec. 23. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:
ja 22 vagyok, ő 19. Én vagyok az első pasija.
2012. dec. 23. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Jajj nehogy ebből problémát csinálj. Én 8 hónapja vagyok együtt barátommal, de ő se akar velem lenni szilveszterkor. Gondolom a barátaival megy, engem meg azért szégyelne bemutatni szóval egyedül megy. Én meg otthon leszek. Nincs ezzel gond.

26/L

2012. dec. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert ő ilyen vagy egy másik pasival is ismerkedik, de nagyobb esélye van annak, hogy ő most nélküled akar lenni.
2012. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

ma 22:04! Ez egy párkapcsolat?

Hahahahaha, nem amúgy, sajnállak, de hahahaha, nem bírom abbahagyni a röhögést:D:D

Remélem csak ironizáltál.

2012. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most miért bántod?
2012. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bántja, csak őszinte.


Aki 26 évesen lánynak vallja magát, és 8 hónap után ilyet mond, hogy a barátja szégyelli bemutatni őt(bár nem is értem 8 hónap alatt ez miért nem történt meg) az meg is érdemli.

Ha nincs annyi esze, hogy tovább álljon és keressen magának valakit aki tiszteli és megbecsüli.

2012. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt írta, hogy gondolja. Nem azt, hogy úgy is van. Tényleg van min röhögni, de igaz én is röhögök egyesek értelmi szintjén.
2012. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!