Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod nem veled akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nem veled akar szilveszterezni, akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
X ideje vagytok együtt,és ő a barátaival akar lenni,vagy "nagynehezen" de bele egyezik abba hogy például te is elmenj abba a buliba,vagy esetleg húzza a száját.
2009. dec. 24. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy olyan a baráti köre, hogy nem akar a közelükbe engedni, esetleg nem akarja hogy lásd beállva.
2009. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szilveszterkor mindenki oldottabb hangulatban van, és mint férfi én kötelességemnek érzem, hogy mindenkivel koccintsak. Ez még nem lenne gond, csak innen általában elragad a hév, és a föld fog meg. Lehet ő is ilyen és nem akarja, hogy lásd ilyen állapotban.

...szerencsére nekem a baráti köröm olyan mint én, és senki nem fog emlékezni semmire.

2009. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm, aki nem akar a barátnőjével szilveszterezni. És én sem értem, miért, nem mondja el. Pedig ismerjük is a lányt...
2009. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
...és nemhiszem h a fiú nagyon be fog állni, ahogy ismerem.....
2009. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az az X idő a nem mindegy. Ugyanis ha egy hónapja vagytok együtt, akkor nem hiszem hogy feltétlenül együtt kéne szilveszterezni. De évek múlva sem lehet azt mondani hogy kötelező. Nekünk az az évfordulónk, úgyhogy nálunk kötelező:) De nagyon sok pár külön szilveszterezik. Emiatt nem kell aggódni. Ez csak arról szól, hogy buliznak egy jót egymás nélkül mindenki a saját barátaival. De ettől a szerelem még meg van.
2009. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mi inkább nagyon rövid ideje vagyunk együtt.
2009. dec. 24. 11:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt hittem, ha valaki igazán szerelmes, akkor minden idejét a másikkal akarja tölteni.. Hmm.. mind1.
2009. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon rövid ideje, akkor nem baj, ha a barátaival akar menni. Nehogy ráeröltesd magad, mert az csak ront a helyzeten. Szerintem ez azt jelenti, hogy még nem érett meg nála az érzés hogy most komoly kapcsolata van. Ez még kicsit lazább dolog. Szóval keresd meg a barátnőidet és menjetek el együtt valami jó helyre, és én már fel sem hoznám a pasinak, hogy menjünk együtt. Úgy venném, hogy ő külön akar menni, tehát ehhez tartom magam.


30/N

2009. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kurpi urfi ***** válasza:
33%

Én se szilvesztereznék a baratnőmel semmiképp... szilveszter állattkodni van s én nem szeretném, hogy így lásson.

De szerintem a te esetedben csak simman unja a fejed.

2009. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem unja *azdmeg!
2009. dec. 30. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!