Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eleget tettem egyik barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleget tettem egyik barátnőm kérésének, és most én kerültem bajba. Mit tennétek egy ilyen helyzetben? 22L

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden... Nagyon kevés olyan ember van, akit barátomnak nevezek, ő az egyikük (18 éves, egyben unokahúgom... sokszor kér tőlem tanácsot). Kb. három hónapja van barátja, nagyon jól meg is voltak, de egy másik csaj (a két lány elvileg jóbarát...) elég aktívan rákattant a pasijára. A barátnőm már hetek óta nekem panaszkodik, és utóbb megkért, hogy beszéljek a pasijával meg az illető lánnyal. Én tegnap este ezt megtettem. Elmondtam nekik, hogy én elhiszem, hogy semmit sem akarnak egymástól, és hogy barátok csupán, de ne viselkedjenek ennyire kétértelműen. Nekem is vannak az ellenkező nemből barátaim, de ha a pasimmal vagyok, akkor ő élvez előnyt... ők viszont tegnap este pl. kettesben mentek el sétálni, holott a hivatalos barátnő is jelen volt.

Ennek következtében mindenki rám van szállva (elkezdve anyukáktól), én vagyok a bűnbak, és a barátnőm azt mondta a pasijának az este, hogy őt nem zavarja, ha barátkoznak az illető lánnyal.. ergo az jött le ebből, hogy csak én hisztiztem. Én nevetségesnek tartom az egészet, de kicsit rosszul esik, hogy mindenki haragszik rám.



2012. dec. 24. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebböl tanulsz és soha nem szólsz bele többé mások kapcsolatába, még felkérésre sem.
2012. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd gyáva nyúl, őszintétlen a kapcsolata, ennek még meg fogja inni a levét, de neked azt tanácsolnám, hogy innentől kezdve ne teljesítsd a kéréseit. Én legalábbis ezt tenném. A többiekkel meg ne foglalkozz, ha szóba hozzák a dolgot, mondd mindig az igazat, a többi nem számít.
2012. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hanariko ***** válasza:
100%
Hát ez egy elég gáz helyzet rád nézve valóban, de nem tehetsz semmiről, amennyiben tényleg csak eleget akartál tenni a kérésnek. Valahogy tisztáznod kéne magad, ehhez pedig legelőször is a barátodnőddel kéne beszélned.
2012. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

jól látod, h bűnbak lettél, ne vedd fel, és legközelebb ne fogadd el ezt a szerepet, majd elmúlik, minden csoda 3 napig tart

olyan voltál most a bíró a pályán, aki soha nem tud jó ítéletet hozni, mert mindig anyázza valaki

2012. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"ők viszont tegnap este pl. kettesben mentek el sétálni, holott a hivatalos barátnő is jelen volt. "


Juj. Ugye ezt egyikőtök sem gondolta komolyan, hogy ez barátság? A fiúcska mindkét lányt szédíti. Az egyik lány jó nagy K, ha a barátnője partnerével így viselkedik, a másik lány jó buta, ha a szeme láttára ilyesmik történnek egy 3 hónapos kapcsolatban, de neki az a reakciója, hogy téged kér meg, hogy beszéljen velük. Te is hibáztál, de legalább kiderült, mennyire szá,íthatsz a barátnődre: belerángat téged a piti kis ügyeibe, aztán hátat fordít neked, csak azért, hogy a fickó előtt ártatlanként tündököljön. At anyukáknak mondd meg, hogy a kis sunyika kért fel erre a beszélgetésre, a barátnődnek meg sürgősen fordíts hátat, ez egy jellemtelen ember.

2012. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az anyukáknak elmondtam, hogy csak jót akartam, és hogy szerintem gyerekes, ami itt folyik. Nem szeretek ilyesmibe belekeveredni, de annyiszor láttam sírni a lányt, hogy amikor már sokadjára kért meg, rábólintottam. Beszéltem már vele utólag, és elmondtam neki, hogy kiszállok ebből, és engem hagyjanak végre ki. A második lány is felhívott pont az imént, hogy tőlem bocsánatot kérjen... Mondtam neki, hogy ezt nem nekem kell mondania. És hogy ne nekem próbáljanak imponálni, mert semmi közöm az egészhez. Őszintén elmondtam mindenkinek az igazat, aki rákérdezett.

Amúgy... én már régen pattintottam volna a fiút, az unokahúgom viszont túl szerelmes, hogy ezt belássa. Azért nem meri neki elmondani, mi zavarja, mert fél, hogy elveszíti... Én megmondtam neki, hogy szerintem MÁR elveszítette azzal, hogy hallgat.

2012. dec. 24. 11:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van sapkája, nincsen sálja. Majd megtanulja ő is, hagyd a pixcsába.
2012. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!