Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyunk együtt. Kisebb viták mellett nagyon jól elvagyunk. Többi lent!?

Figyelt kérdés

Az zavar hogy megkért hogy karácsonykor ne találkozzunk. Ez még azt mondom okés családdal tölti nincs is semmi gond. leginkább csak az zavar tegnap este elmentünk vacsorázni és kérdeztem mi a terve szilveszterre. Gondoltam majd együtt töltjük főzök neki valamit el filmezgetünk. vagy ha szeretne elmegyünk valahova. erre ő benyögi hogy van egy barátnője 1 hónapja jóba vannak és hogy vagy náluk lesznek vagy majd velük elmennek valahova szórakozni...

szerintetek?? mit tegyek? mit tanácsoltok??

én 20/f ő 19


2012. dec. 24. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Te nem hegeszti más a csajod? O.o


Am mindenképp beszélj vele erről, ez kicsit durva... Az én barátnőm már szeptemberbe szólt, hogy NE merjek mással szilveszterezni, bár lehet valakinek meg ez fura, én mondjuk szeretem az együtt töltött dolgokat. (természetesen nem CSAK 2en leszünk)

2012. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A másik dolog hogy akivel most barátok csak az a csaj belém volt zúgva 1x találkozunk akkor láttam meg mostani barátnőmet és azután nem is foglalkoztam vele!!

Szerelem volt első látásra. mint utólag kiderült. Bár csak 2 hét elteltével volt rá alkalmam hogy leszólítsam épp üldögélt a buszváróban leszólítottam....

a lényeg hogy azzal a csajjal is jóba vagyok mármint hogy ha együtt vannak (osztálytársak) el dumálunk mostanában már...

2012. dec. 24. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!