Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karacsonykor miert itt netezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karacsonykor miert itt neteztek? Nektek sincs szerelmetek, akivel lehetnetek? Sajnos az en baratomat nem erdeklem, o jol elvan nelkulem

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 16:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Egyedűl vagyok. Tök egyedűl!
2012. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Hát már ne haragudj, de szerinted miért vagyunk itt? Talán mert még esetleg sziveszterre akad valaki. De persze ha senki nem válaszol semmilyen levelemre sem, úgy nehéz lesz! Pedig hidd el, vágyik mindenki (én is) ilyenkor a szeretetre, csak akinek nincs kit szeretni, illetve nincs aki szeresse, az nem tud mást tenni ilyenkor: vagy tévézik, vagy a neten lóg.

Remélem egyszer már lesz olyan karácsonyom, amit nem egyedül töltök...

29 F

2012. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Mert nincs jobb dolgom

szinte utálom a karácsonyt,de legalább az első nyugis karácsonyom.

Én sajnos nincs csajom.

2012. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Perpill nincs jobb dolgom mint itt lenni, ennyi.
2012. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én is egyedül leszek, vagyis a családommal. Már évek óta nem kaptam szeretetet, nem is tudom, hogy milyen. :(
2012. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 ASOT ***** válasza:
mert nincs gyerekem, így ergo enyém a karácsony.
2012. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 ASOT ***** válasza:

van pasid aki nem foglalkozik veled pár szavadból egyértelmű h a kapcsolat sz@r.

Minek vagy akkor vele??


Az exeddel meg nem is szakítottál de azért még is csak az exed és még is mással vagy nem??


B@sszus inkább hagyd el ezt a pasidat és kezdj tiszta lappal miután fejed is tiszta.

2012. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Utolsonak: csak egy van, akit nem erdeklek
2012. dec. 24. 16:48
 19/27 anonim ***** válasza:

Én nem netezem, mindjárt kerékpáros túrára indulok. :-D

(Hozzáteszem, egyedül.)

19/L

2012. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ha nem érdekled, akkor téged mért érdekel ő?
2012. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!