Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki Karácsonykor?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm szakított velem egy hónapja (én nem tehettem semmiről). Én szerelmes voltam belé, ő mint utólag kiderült nem. A szakítás sem volt normális, nem mondta a szemembe. Később próbálkoztam vele újrakezdeni, de nem mentem semmire, elutasított mindig és úgy viselkedett, mintha én bántottam volna meg.

Szívem szerint úgy érzem illő lenne küldeni egy üzenetet, de az eszem azt kérdezi, ezek után minek?

Ti küldenétek? (fel nem hívhatom, szakítása óta egyszer sem vette fel...)


2012. dec. 22. 16:04
 1/8 okoska31 ***** válasza:
100%

NE!


felejtsd el, lépj tovább!


olyan lányra égess energiát, aki megérdemli.

2012. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyennek a múlthétről maradt disznóvágásról küldenék egy disznófejet. Csókolgassa azt, v seggemet
2012. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minek írnál? Valószínű, arra sem válaszolna, ha meg igen, akkor maximum illemből, mert hát mégiscsak karácsony van. Lépj tovább. Ne írj neki, hidd el, ez a leghelyesebb.
2012. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Úgy érzem, ha nem írnék, az illetlenség lenne a részemről. Nem vagyok az a haragtartó típus, még ha nagyon meg is bántott, akkor sem. Illetve udvariasságból, illemből úgy érzem legalább egy SMS-t írnom kellene neki, de ha átgondolom akkor meg arra jutok, nem kellene zaklatnom Karácsonykor magammal. Nem akarom, hogy mondjuk a családjával legyen éppen és akkor kapjon tőlem egy SMS-t és elrontsam a hangulatát.
2012. dec. 22. 16:19
 5/8 okoska31 ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de jó nagy dinnye vagy... már bocs - nem akartam mégse durvábban...


nem akarod elrontani a karácsonyát egy sms-sel? basszus - ha ő küldene neked, akit dobott, rontaná el a tiédet (jó tudom, a tiédet feldobná, csak hiú remény lenne.)


nem, hogy fordítva...


csak ismételni tudom magam.

2012. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

25 és sajnos túl jólelkű vagyok és ki is használtak már miatta sokszor, de nem tudok és őszintén szólva nem is akarok megváltozni.


Hát jó, mind azt tanácsoljátok, ne írjak, nem fogok. Köszönöm!

2012. dec. 22. 16:27
 7/8 anonim válasza:
Ha még maradt benned egy kis méltóság akkor Ne ÍRJ!!!!Arra számít h majd biztos írsz neki,de okozz neki meglepetést,lehet h gondolsz majd rá,de bírd ki,okozz neki meglepetést,tojd le,nem érdemli meg,ha eddig a telefont sem vette fel,ő bunkó volt ezzel,te miért legyél úriember!?
2012. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy érzed, illetlenség lenne a részedről? Ugyan már. Akkor ő mi? Az nem illetlenség, hogy egyszer sem vette fel a telefont amikor hívtad? Hagyd a fenébe, jól írta az egyik válaszoló, okozz neki meglepetést azzal, hogy nem írsz. Ha véletlen ő írna, akkor se válaszolj! Ne legyél már ennyire túl jó, muja, így fognak téged sorra kihasználni4
2012. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!