Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy baj az egyeseknek, ha nincs gyerekem és nincs fix barátnőm?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és 2 éve csak futó kalandjaim vannak.

És mondják h elég baj mert ideje lenne gyerek is meg már egy fix kapcsolat akivel együtt élek.

Mert szinte már minden ismerősnek rokonnak van gyereke meg felesége.

Miért nem értik meg egyes emberek, hogy nem könnyű olyat találni akivel nem csak 1 éjszaka jön össze hanem komolyabb is lehetne?

És miért olyan kötelezőszerű egy gyerek meg házasság??


2012. dec. 24. 16:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és persze ezek akik barátnak vallják magukat szinte lenéznek h nincs még fix barátnőm és nincs még gyerek.
2012. dec. 24. 16:23
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

egyátalán nem az!

én 35éves koromig, nem akarok gyereket még véletlenül se!

2012. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, sőt, én azt mondanám, hogy ha valaki tudja magáról, hogy képtelen megállapodni 1 nő mellett, akkor ne is kösse le magát, mert annak a felesége és a későbbi gyerekek isszák meg a levét. Persze ha ez így lenne, lehet kihalna az emberiség.
2012. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt hívják társadalmi elvárásnak, ami a kis hazánkban igen erősen benne van az emberekben. Ne foglalkozz velük. Vagy csak egy egyszerű "és?"-el válaszolj. Amúgy kik mondják?
2012. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ASOT ***** válasza:

" barátnak vallják magukat"---> ez a baj h csak vallják...csak mondják de igaz barát az ritka mint a fehér holló.

Egy igazi barát nem csesztet ezzel hanem megpróbál inkább valahogy segíteni ötletet adni.

És ez a rokonokra is igaz.

pfffff rokonok....az egy más tészta :)


Egyébként ezzel így nincs baj.

az ember ha nem ismerkedik sosem találja meg azt aki mellett lesátorozna.

És ahogy írtad te azért ismerkedsz.

ÉS lehet h vagy még 30 randin meg ilyen éjszakán túlleszel míg végre megtalálod azt akit reggel nem engedsz el...

2012. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

volt 2 komolyabb kapcsolatom, egyik 4 évig tartott 20-24 éves koromig. A másik 24-26 ig de vége lett egyéb okok miatt.


És 2 éve ilyen életet élek és hát már 28 vagyok és hát miaz nem akarok családot meg házasságot meg asszonyt így egyedül fogok maradni....ilyenkor mondom h Azok a lányok akiket így megismerek ők is ilyenek akkor több 100 ember elvileg nem él normálisan??


Majd 1x biztos, ha majd megtalálom...


Ja igen ezt az állítólagos barátok kollégák meg néhány rokon mondja.

2012. dec. 24. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

a kapcsolatos pasikat azért irritálja mert félnek hogy te ugye ált. szingli vagy és akik nem bíznak a nőjükben eléggé elképzelik hogy simán rámászhatsz

a szingli pasik, akik veled ellentétben meg kétségbeesetten nőznek azért rettegnek mert félnek hogy mivel könnyen veszed a dolgokat és nem görcsölsz ezért a kiszemelt nő beléd zúg éas hiába lesz hamar vége, nem fog már ővelük kezdeni mert utánad fog epekedni.

a szingli pasik akik olyanok mint te - szerintem nem ők akik megszólnak

a szingli komoly kapcsolatot hajtó nők - komolytalannak, hűtlennek gondolnak azért idegesíti őket (nem tudnak egy életre behálózni :D)

a szingli laza dolgot kereső nők - szerintem nem szólnak be

a komoly kapcsolatban élő nők - szintén komolytalannak, szoknyapecérnek gondolnak

magyarán: könnyű annak ítélkezni, meg másokra fújni aki egy biztos kapcsolatból fúj ki és mert neki sikerült, mert így akarta automatikusan úgy tartja hogy joga van leszólni mást, akinek vagy nem sikerül, vagy nem is akarja hogy sikerüljön.

engem is lenéznek hogy sosincs komoly kapcsolatom de nem érdekel.

túl sok nyűggel jár egy olyan.

22/L

2012. dec. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Inkább legyél egyedül, mint nem hozzád való emberrel. Ha te is így gondolod, nyugodtan hangoztasd is. Ha más nem is, azok legalább elgondolkoznak, akik sz@r kapcsolatban vergődnek és talán nem fognak többé beszólni.

Az emberek mindig furán néztek azokra, akik nem az általános séma szerint élik az életüket. Ha 20 évesen nősültél volna, akkor azzal lett volna a baj.

2012. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ASOT ***** válasza:
ez igaz: "könnyű annak ítélkezni, meg másokra fújni aki egy biztos kapcsolatból fúj ki és mert neki sikerült, mert így akarta automatikusan úgy tartja hogy joga van leszólni mást, akinek vagy nem sikerül, vagy nem is akarja hogy sikerüljön. "
2012. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Én 27/F vagyok, és még igen fiatal. Hol vagy még te is, az emberek még ilyenkor a karrierjüket, jövőjüket építik, főleg ebbne a mai gané országos helyzetben. Semmiről nem vagy lekésve, főleg férfiként nem, még 35 -45 éves korodban is bőven ráérsz. A másik meg a sok proli, meg koravén butaság skandálja ezt, hogy ilyeni dős korban huuu pfuu, miért nincs senkid sem.

Nekem sincs senkim, nem is akarok nagyon keresgélni, mert olyan ez mint amikor a szemétdobon kutatnál aranyrög után. Lehet,hogy találsz, de egyrszt nagy meló, sok szaron kell átrágnod közben magad, másrészt meg minimális az esély rá,hogy megleled. Inkább kuhrvázok, az biztosabb örömforrás. A másik meg az ,hogy kinek mi köze hozzá. Hazudj mindnek azt amit hallani akarnak, aztán lekopnak szépen. Mindig is útáltam az olyan embereket,akik bele akarnak ugatni más dolgába. Főleg azokat a mázlista rohadtakat, akiknek minden gördülékenyen könnyedén menz, aztán húzzák a pofájukat, hogy másoknak nincs akkora fenenagy szerncséjük, csakis bennük lehet a hiba. Aha..persze... Pokolra minddel!

2012. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!