Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a franc van?

Figyelt kérdés

Edzõtàborban voltam a hètvègèn ès rengeteget beszèltem a lànnyal aki tetszik.Aztàn àtöleltem ès meg akartam csòkolni.Õ szòlt, hogy nem akarja.Èn megàlltam,de öleltem tovàbb ès mèg egy csomòt beszèltünk.Elmentem aludni,mert odament egy baràtnõje, gondoltam hadd beszèljenek.Màr majdnem elaludtam amikor bejött a terembe ahol az ottalvòsok aludtak.Azt hittem lefekszik õ is de nem hanem fogta magàt ès oldalba rùgott.Megkèrdeztem, hogy mi volt ez ès nem vàlaszolt .Màsnap is megkèrdeztem ,hogy mièrt csinàlta ès csak annyit mondott, hogy mert csak.

Akkor most mi a f*szom is törtènt?

16 f


2012. dec. 24. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Te meg rúgd fejbe, és most, hogy

http://www.youtube.com/watch?v=aIrhVo1WA78

2012. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nők többsége már csak ilyen. Utólag jól kihasznál és leküld a legalsóbb érzelmi mélységekbe. Velem is valami hasonló dolog történt, ráadásul ez most Karácsony előtt 2 nappal. :S
2012. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Megkèrdeztem, hogy mi volt ez ès nem vàlaszolt .Màsnap is megkèrdeztem ,hogy mièrt csinàlta ès csak annyit mondott, hogy mert csak.

Akkor most mi a f*szom is törtènt? "


Finoman szólva nem normális! Én ezután messziről kerülném, még talán visszarúgnék előtte. :)

2012. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nők. Ezt kell szeretni! :)
2012. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nőkhöz nincs használati utasítás.:)
2012. dec. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jézusom... Ez egy hülye p.csa.:D Szerintem hagyd...
2012. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Màr nem azèrt de eddig semmi ilyet nem csinàlt pedig vagy 3 ève ismerem.Ès nem tudom hagyni a fenèbe mert szerelmes vagyok bele
2012. dec. 24. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd addig tőle, hogy mi volt az a múltkori oldalba rúgás míg nem mondja meg! Az, hogy "csak" ez nem válasz. Ha ő is szerelmes beléd, akkor azt észre kell hogy vedd rajta.
2012. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te buta! Amikor azt mondta hogy "csak", akkor kellett volna lesmarolnod.:p
2012. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!