Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vennétek rá arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vennétek rá arra a párotokat, hogy találkozzon a szüleiddel?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, én rendszeresen járok fel hozzájuk, az ő szülei nagyon szeretnek, örülnek nekem, ha ott vagyok, számomra mégis kezd kicsit kellemetlenné válni, hogy mindig náluk vagyunk, náluk alszunk, eszünk stb.


Akárhányszor felvetem, hogy mehetnénk esetleg hozzánk, ő állítja, hogy kellemetlenül érezné magát a szüleim miatt, hogy akárhányszor volt fent az előző barátnőinél, rosszul érezte magát, és náluk különben is marha kényelmesen elvagyunk.


Nincs esetleg ötletetek arra, hogyan vehetném rá arra, hogy eljöjjön hozzánk?


2012. dec. 24. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy te pedig azért érzed magadat kellemetlenül, mert mindig náluk lógtok. Amúgy is vagytok már annyi ideje együtt, hogy szeretnéd őt bemutatni a szüleidnek és ők is szeretnék gondolom megismerni azt az embert, akivel tengeted az életedet, szóval igenis szedje össze magát, lépjen túl az előítéletein és bírjon ki néhány órát a szüleid társaságában, utána pedig járjatok hozzátok is, ne csak hozzájuk.
2012. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 El Greco ***** válasza:

Tegyetek egy próbát,hátha bejön.

Azt ha mégsem,hát ez van.

2012. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miután ezt közlöm vele, megkérdezi, hogy mégis miért érzem magam kellemetlenül?

Az erre adott válasz, miszerint anyukádnak is biztosan elege van abból, hogy állandóan itt vagyunk, csak annyit ér, hogy közölje velem, hogy "anyám imád, ha tehetné, ideköltöztetne!"


Ha felhozom, hogy szeretném, ha megismerkednének, kivédi azzal, hogy már ismerik egymást - mindkettőjükkel tök véletlen találkoztunk az utcán -, és hogy ő nem velük jár, hanem velem.

Tény, hogy nem házasságot tervezünk, mert fiatalok vagyunk, de amikor megkérdeztem tőle, hogy amíg járunk, nem jössz fel hozzánk, egyszerű humorral kikerülte a dolgot: majd ha szakítottunk, ígérem felmegyek.

2012. dec. 24. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen probléma, ez szimpla kényelmi kérdés náluk, úgyhogy ne add fel!

Ha komolyan tervez veled, akkor ezt be kell vállalnia, függetlenül attól, hogy fiatalok vagytok, és nem biztos, hogy egymással élitek le az életetek. Ha erre nem képes, akkor éretlen egy kapcsolathoz.

2012. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akárhogy nézem, kényelmesebb lenne neki, ha nálunk lennénk, nem kéne átsétálnia a fél városon négyszer, mert ilyenkor lejön értem, vissza megyünk, aztán este megint lekísér, hogy utána hazamehessen, és ehhez ragaszkodik is.


Elmondtam már neki, hogy a szüleim még sosem ettek embert, valószínűleg nem is szólnának hozzánk a köszönésen kívül, tehát nem ülnének be a szobába, hogy na akkor beszélgessünk a virág és méhecske esetéről, de állítja, hogy nálunk lenni maradandó lelki károkat okozna.

2012. dec. 24. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
A megoldás egyszerű. Szex csak és kizárólag nálatok lesz. Addig bünti. :D Sokáig nem bírná és az "érzelmeit" is próbára teheted :/ ( bár a korodat nem árultad el... )
2012. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy ha veled akar lenni, akkor át kell mennie. Amíg nem teszi meg, te se mész hozzá.

Indoknak meg szerintem elég annyi, hogy a szüleid s te is rosszul érzitek magatokat azért, mert kerüli a családod.

Az én párom sincs oda a családomért, de azért 2-3 havonta tesz egy pár órás tiszteletlátogatást. Szerintem ha szeret téged, ennyit igazán megtehet.

2012. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!