Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tart mindenki a távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart mindenki a távkapcsolattól?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem jó távol lenni a párunktól(volt már részem távkapcsiban)...arra lennék kíváncsi h ti bevállalnátok e a távkapcsit? és ha igen akkor miért? illetve ha nem akkor meg miért nem? :D köszi a válaszokat :) 20/L

2012. dec. 24. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen,mert mért ne,csak lehessen találkozni

17f

2012. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én simán benne lennél egy távkapcsolatban. :) Utolsó kapcsolatom is olyan volt, és nagyon jó kapcsolat volt. Igazából két normális, érzelmek által vezérelt, hűséges ember között nem lehet ez akadály.

F29

2012. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és azért, mert nekem szükségem van arra, hogy a párom elérhető közelségben legyen. Ne havonta egyszer találkozzunk, vagy még ritkábban. Utálom folytonos vágyakozással és keserűséggel tölteni a napjaimat, amiért nem lehetünk annyit együtt, amennyit szeretnénk. 22/L
2012. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nos én távkapcsolatot csak úgy vállalnék be, ha 1-2 nap beszélgetés után azonnal találkoznék az illetővel. Ha szimpatikus, akkor megbeszélném vele, hogy mondjuk hetente 1-2 alkalommal tudnánk találkozni. Ha bele menne, akkor is törekednék rá, hogy ez az állapot ne álljon fenn sokáig és keresni kezdenék a lánytól nem oly messze munkát és beköltöznék albérletbe. Ez máshogy nem működne.
2012. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok 24/F
2012. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én vállalnék megint távkapcsolatot, olyan valakivel,akit szeretek vagy szeretni tudnék.Az meg ér bármit.A távkapcsolatokkal egyébként is jó a tapasztalatom,mert sem megcsalás,se semmi és összeköltözés lett belőle.Amúgy nem vagyok valami öreg se,csak 23,csak fiatalon kezdődött ez a bizonyos kapcsolat,aminek már vége.
2012. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Idáig csak ilyenekben volt részem. Mindig előbb adták fel nálam... 21/F
2012. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Volt részem távkapcsolatban. Ő kezdeményezett, és mégis ő vetett véget ennek a távolság miatt, pedig én magamra vállaltam az utazás.

Ettől függetlenül ha alkalmam adódna rá ismét belemennék, de hát egyelőre nincs. :/

2012. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, vagyis nem tudom, és remélem már sosem kell megtudnom.


Az a fajta ember vagyok, aki nagyon ritkán szeret, de ha szeret, akkor nagyon. Képtelen lennék elviselni, hogy nem hívhatom fel, hogy most kellesz nekem, találkozzunk, ha egész héten/hónapban egy bizonyos dátumot várnék, amikor végre együtt lehetünk, hogy aztán közbejöjjön valami, ami miatt mégsem.


Önző vagyok, és nem szeretem, ha hiányként tudatosul bennem az, mennyire is szeretek valakit. Szép kitartani valaki mellett, ha kéne én is megtenném, de én tényleg nagyon félek tőle, mert tudom, hogy a távolságban megnyilvánult szeretet mind közül a legfájdalmasabb. Mindened megvan, de a távolságot csak nagy ritkán küzdheted le...

Nem.

2012. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért,mert sok van belőle.Rövid idejig tartottak,1 évben sok volt fájdalmas nem találkozhatunk. 1-2 szer találkoznánk távkapcsolat jöhetne. 18/F
2012. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!