Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más lány is jobban érzi magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is jobban érzi magát magasabb fiúval?

Figyelt kérdés
Én lány létemre magasnak számítok (175cm vagyok). A fiúk nagy része hát, nem sokkal magasabb, vagy akkora nagyjából mint én. Meg elég sok nálam alacsonyabb is van. De pl ha egy jóval magasabbal ismerkedem, mintha biztonságérzetet adna. Jó érzés kihúznom magam (amúgyis sokszor össze húzom magam, mert kellemetlen hogy magasabb vagyok az emberek 90%-nál) de mellette jó érzés tölt el. Más is így van vele?
2012. dec. 24. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én is 175 cm vagyok :D és én is ebben szenvedek.... vagyis már kezdek kimászni belőle... próbálj magasabb fiúkkal ismerkedni... és légy büszke a magasságodra :P kicsinek se jó lenne ;)
2012. dec. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
mint férfi, az eddigi tapasztalataim szerint a nők nagy része így van vele. a legtöbben alaposan szemügyre vesznek, de a magasabbak bugyija szinte a földbe fúródik az első pillantástól
2012. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En is jobban erzem magam magasabb fiu mellett :)
2012. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok, és annyira szívesen lennék a helyetekben! Nekem az, hogy valaki magas lány létére, annyira tetszik. Irigykedek is mindenkire, aki magas(abb). Olyan nemesiek, tiszteletet kiváltóak a magas emberek. :) És, a kérdésedre válaszolva, szerintem minden lany igy van ezzel
2012. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, én is 175 vagyok.. de mivel másfél hónapja együtt vagyok egy sráccal, aki velem egymagas, azóta annyira nem hat meg mert szeretem és inkább ölelgetem meg puszilgatom, mint hogy azon kattogjak, hogy "ciki-e".. :D
2012. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 poiu ***** válasza:
Igen.
2012. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát eddig az összes eddigi barátnőmnek el kellett fogadni, hogy magasabb vagyok (201 cm), remélhetőleg nem fogok látni nálam magasabb lányt.:)))
2012. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem így vagyok vele. Alacsonyabb pasim sose volt, velem egymagas viszont igen. Sose húztam össze magam, még magassarkúban sem, amikor pár centivel fölé magasodtam.
2012. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nemrég ismerkedtem meg egy fiúval akivel előbb telefonon beszéltem, és csak utána találkoztunk. Szóval mikor megláttam úgy megörültem neki :D Kihúztam magam és végre olyan lehettem, mint egy kis törékeny lány :D Tényleg mikor megláttam hogy milyen magas, elvarázsolt :D Kb 2 méter magas lehet.

2012. dec. 24. 22:30
 10/11 Komplikato ***** válasza:

Valószínűleg igen, de sose értettem miért, mert még 156-158 centis hölgy is mondta kendőzetlenül, hogy az én 176 centimmel egy törpe vagyok. :D

Indoklásban volt minden az "erős, magas, biztonság érzetet nyújtó pasira van szükség"-től egészen a magas sarkú cipőn át.

2012. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!