Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Nagyon félek minden kapcsolatomban. Most is van egy kapcsolatom, de nagyon rámegyek mindenre. Például, ha nem úgy ír, már keresem hogy miért ilyen, mi lesz most. Tegnap is beszéltünk, elköszönt hogy megy aludni . Én nem voltam álmos, de örültem hogy alszok, így lefeküdtem. Nézem most, és volt fent hajnalban. Erre is nagyon rámentem, hogy b.ssza meg, én meg nem voltam itt , pedig most csak neten tartjuk a kapcsolatot, de rossz stb. Aztán feltett egy új prof. képet, a mi közös képünk helyett, ezen is elgondolkodtam. Utána néztem, az exe belikeolta, és ő is az exének, az újat. Akkor már azon járt az eszem, hogy tuti beszélni fognak, és akkor milesz. Most hogy nem voltam este, azon gondolkodtam, hogy biztos beszélgetett vele, és én nem voltam itt. Neki ebből próbálok minél kevesebbet mutatni, nem akarom elrontani. Hogy változtassak ezen?
2012. dec. 25. 06:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már nem tudsz, mert ez már betegség, ami nálad van.
2012. dec. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is biztos vagyok,hogy ez valamilyen betegség,de fogalmam sincs mi a neve,nem ártana itt neten utánnanézned,aztán pedig tenni ellene.Ha ez kiderül a kapcsolataid isszák a kárát.
2012. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld növelni az önbizalmad, mert ez elég borzasztó, amit leírtál.
2012. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!