Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depis lettem, mióta elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depis lettem, mióta elhagyott a barátnőm, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Amióta elhagyott, összetörtem és nem tudok nyitni komolyan lányok felé, mindenkibe belelátom a potenciális kidobott energiát és nincs kedvem belekezdeni sem. Még mindig szeretem, de nem beszélünk, ennek több oka van, nem is tudunk találkozni sem.

Hogy segítsek magamon? Néha tényleg csak egy ölelésre lenne szükségem, meg hogy hozzábújjak valakihez. De ezzel meg az a baj, hogy olyan nyálas és nem férfihez való dolog.


2012. szept. 2. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Hmm..a volt barátom mit tett miután szakítottunk?--> ivott..ha te is ezt választod akkor csak annyit fűznék még hozzá, hogy ha kezdesz részeg lenni, akkor ne legyen a közeledben telefon:D engem múltkor hajnalban hívott fel részegen(!!) a a volt barátom :D
2012. szept. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mintha én tettem volna fel a kérdést..nekem se könnyű,pedig aztán már 1 hónapja..probálkozok,probálkozok tul lenni de nem megy..vannak ritka kincsek márpedig :/


19/F

2012. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hehe, elso: mikor szakitott veled?

masodik: egy honap nem sok ido, mi egy eve mentunk szet

nohianyom van .... amugy most vertem ki 2x sokkal jobb a kedvem :D

2012. szept. 3. 00:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Majdnem 2hónapja szakítottunk. Nem is beszéltünk ezalatt meg hát eléggé csúnyán váltunk el(nagyon megbántott mert full bunkón viselkedett) és nem is szemtől szembe hanem neten(állítólag Ő még szeretett). Utána, úgy 1hete elkezdtünk újra beszélgetni fb-n. Tök jóba lettünk megint aminek nagyon örülök,de én már elkezdtem randizgatni. Egyik este meg felhívott totál részegen és a múltat emlegette, ami nagyon felkavart, mert én épp, hogy elkezdtem magam túltenni rajta. Tudom 2hónap azért csak nem 1év, de hidd el, hogy így is eléggé megtudja viselni az embert:/:)

amúgy az első válaszomat tulajdonképpen viccnek szántam, de van benne igazság is mert utána a volt barátom is azt mondta, hogy többet nem lesz közelében a telefonja ha részeg lesz :D

Neked meg kitartást!!:)

16/L

2012. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Fuss egy fiú karjaiba, a legjobb megoldás!


A nők szakítás után a barátnőjük karjaiba futnak, amikor is éjszaka levágnak egy jó leszboszi jelenetet amiből sajnos kimaradunk. Te meg fuss egy pasihoz, és éld ki rejtett vágyaid. Ne félj, minden depressziód elmúlik egy életre!

2012. szept. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy lehet depizni azon, hogy most már gond nélkül ismerkedhetsz akármelyik nővel? :)
2012. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
UTso: ott a pont! :D:D:D
2012. szept. 7. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!