Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki van/volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki van/volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a párommal és egyszerűen nem tudom/félek elhinni, hogy egy ilyen embernek tényleg elég jó vagyok. tartok attól, hogy nem fog annyira szeretni, mint az exét, stb. Tudom, hogy ez önbizalomhiány miatt van, de aki volt hasonló helyzetben hogy tudta túltenni magát ezeken? néha nem tudom elnyomni a rossz érzést és napokig enni sem tudok
2012. dec. 25. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért látsz rémeket?:D
2012. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"egy ilyen embernek tényleg elég jó vagyok"


Voltam ilyen helyzetben, kb. fél év volt mire elfogadtam a tudatot:DD


1-eske voltam.

2012. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat eleje általában ilyen.

Beleszeretni valakibe akár egy pillanat alatt is lehet de egy élet kell hogy bebizonyítsd mindezt.

Amúgy én elég régen vagyok együtt a párommal és még most is alig bírom elhinni hogy tényleg engem választott a barátnőjének. Bár nagyon boldoggá tesz néha engem is elbizonytalanít hogy meg-e érdemlem őt. De valamilyen szinten ez természetes. Egyszer megemlítettem a páromnak hogy nem vagyok szerintem elég jó neki, és nem tudom hogy szerethet engem. Erre ő mérged lett és elkezdte magyarázni hogy ne mondjak ilyeneket mert ő nagyon is szeret és inkább ő érzi úgy hogy nem érdemel meg engem. :) És erre "bebizonyítottuk" ;) mennyire szeretjük egymást.

Szóval ne aggódj ez is csak azt mutatja hogy szereted és hogy a legjobbat akarod neki :)

2012. dec. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!