Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol, hogyan és kit találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan és kit találhatok magamnak párt egy nőies pasiként?

Figyelt kérdés

Kinézetre nem annyira, de gondolkodás, stílus, kézmozdulatokra stb. sajnos eléggé nőiesek.

A visszautasítások sajnos emiatt voltak, mert egy nőnek FÉRFI kell. Mondták többen, hogy ezen lehet változtatni, de én nem tudom hogyan, ez lehet genetika. Nem tudom hogy manapság létezik még olyan nő, akinek a feminista pasik bejönnek


2012. dec. 25. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mit értesz konkréten nőiesség alatt?

Tudsz főzni, mosni, takarítani, varrni? Nőies munkát végzel? Vagy mi?

2012. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kék osztriga

Dominaclub

Feminista nők klubja

Nyugdíjasklub

Lúzer Csajok Szövetségének székháza

Hollandia

Női börtönök

Munkásszálló

2012. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1- nek

Igen főzni szeretek.

Ne csendes vagyok lágy nőies mozdulatok, gondolkodás stílus

2012. dec. 25. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg? Amúgy sok nő bukik az ilyen pasikra, úgy vettem észre, inkább mint a magamfajtára.
2012. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla!!

Olyan dolgokba hogy érzelem terén pl egy-éjszakás kaland kizárva stb, meg kézmozdulatok stb finomat nőiesek stb.

2012. dec. 25. 18:48
 6/11 anonim ***** válasza:
A nőnek férfi kell,ez a normális felállás.De mint tudjuk vannak homokosok is,meg lányos fiúk is ők is kellenek valakinek.
2012. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Neked olyan kell aki dirigál, és masculin.

Létezik, főnökasszony típus.


Leplezhető a dolog, ha szakács vagy, és akkor nem tűnik fel annyira, hogy miért vagy ßalfasz, vagy miért csak te főzöl. :)

Esetleg tegyél egy kört a kék osztrigába ahogy fentebb is írták, és eloszlanak a bizonytalanságaid...

2012. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a tinilányok szeretik az ilyet.

biztos vannak felnőtt nők között is akiknek ez bejön.


nekem speciel nem.

am valahonnan biztosan tanultad ezt a viselkedési formát mert ez nem veleszületett berögződés.

esetleg megpróbálhatod megmásítani, sose késő.

mondjuk kipróbálni vmi férfias sportot, vagy küzdősportot aztán hátha nem kalimpálnál a kezeddel úgy mint egy nő :)


egy próbát megér, vagy akár pszichológus is tudna tanácsot adni.


és jah... hát a többségnek FÉRFI kell, mondjuk nehogy azt hidd ezzel annyira le vagy maradva, mert manapság nem igazán találni FÉRFIT, vagy azok minimum 15 évvel idősebbek nálam... ez a 20-as korosztály elég elkúrt lett azt hiszem, kellett volna ide az a katonaság vagy valami... -_-

2012. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok.

Az hogy tudsz főzni és kicsit érzelmesebb vagy és gondolkodóbb egyáltalán nem probléma.

Legalább biztos odafigyelsz majd a családodra, gyerekeidre.

Ismerek hozzád hasonló férfiakat és van barátnőjük vagy feleségük. És nagyon jó apukák.

Bár ezt a kézmozdulatos dolgoz még mindig nem értem. Úgy jársz mint egy nő vagy gyengéd az érintésed? Ha egy férfi gyengéden fordul valami felé az sem probléma. Nem kell hogy tömegpusztító fegyver legyél.

Számomra az nem tetszik ha egy férfi túl érzelmes. Kis oltásokat magára vesz, pityereg jelentéktelen dolgokat. Bár nő létemre én sem vagyok érzékeny típus talán ezért zavarna...

2012. dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*gondoskodóbb (akart lenni csak közben beszélnek hozzám :P)
2012. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!