Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak-e itt olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e itt olyan lányok akik szépnek tartják magukat vagy egyáltalán valahol?

Figyelt kérdés
Csak, mert egy rakás lányismerősöm, osztálytársam van akik szépek, de mindig mondják magukról, hogy "Jajj hát én nem is vagyok az" meg stb. És ha vannak itt, akkor ti kihasználjátok a szépségeteket, hogy valamilyen előnyt kovácsoljatok magatoknak ebből?

2012. dec. 25. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Annak tartom magam, pedig nem vagyok az :)) Ez a menőség :))
2012. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak, de egyáltalán nem biztos, h tényleg szépek. A lányok magukról alkotott véleménye semmilyen összefüggésben nincs a valósággal.
2012. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szép a szemem, és a hajam. Nem tudok belőle előnyt kovácsolni sajnos.
2012. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szemem szép és a szempilláim is. A hajam pedig ha akarom természetes göndör, ha akarom kisimítom.

Mást nem szeretek magamon.

2012. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó, vannak ám itt szépséges leányzók! Csak önbizalomból kicsit hiány van náluk. Fele ilyen, fele olyan 10-ből.
2012. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon relatív! Van aki szépnek lát engem, van akinek más az ízlése.

Én egyébként úgy próbálom alakítani, hogy minél többen lássanak szépnek.

Otthon sem hagyom el magam, nem járok délben pizsibe, hanem általában a tevékenységnek megfelelően öltözök, és sminkelem ki magam.

Ha szépen felöltözök, szépnek is látom magam.

2012. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok egyébként, hogy hogy néznek ki itt a lányok? Küldtek képet nektek?
2012. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!