Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú azt mondta nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondta nekem, hogy cuki vagyok, akkor az valójában mit jelent?

Figyelt kérdés

A fiú,aki tetszik nekem mondta ezt a fb profil képemre, miután elég őszintén egy csomó másik képemet agyonkritizálta (olyanokat mondott, hogy előnytelen ez a ruha, görnyedt a hátam, nem áll jól ez a póz/ruha stb.stb) és akkor erre írta, hogy de pl. a profilképem pozitív, cuki vagyok rajta.

Ez rohadtul rosszul esett, mármint az oké, hogy őszintén elmondta a véleményét, de akkor is rosszul esett, nem tudom nem ocsmánynak érezni magam ezután.

Ezek után már direkt szívattam magam, hogy majd zacskót húzok a fejemre, meg leveszem az összes képem hogy ne okozzak másnak rémálmokat, de sosem reagált erre olyasmit, hogy ne butáskodj, jól nézel ki, sőt semmit nem mondott.

Magyarul nem csak hogy nem jövök be neki külsőre de még rondának is tart ugye??!


2012. dec. 26. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól hogy fikázza a gyerek a képeidet attól még nem feltétlenül vagy ronda, a gyerekkel meg ne foglalkozz.
2012. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tornado ***** válasza:
100%
meg akar fektetni
2012. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

facebook.... yeah..! :D

Hát szerintem nem jössz be neki,ezek alapján .De nem tudom,csak ezek alapján mondom!!

2012. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A profilképed tetszett neki, a reakciója pozitív volt rá. Lehet, hogy nem jössz be neki külsőre, de ezzel akkor sem hiszem, hogy meg akart volna bántani.

A nyavajgásodra, amivel elismerést szerettél volna kicsikarni (bocs), hogy majd zacskót húzol a fejedre, lehet, hogy én sem válaszoltam volna.

2012. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem külsőleg nem jövök be neki, de akkor miért ír rám fb-on minden nap???? Mi a motivációja velem kapcsolatban? Mit akar?

Rosszul esett a cuki is, mert ez semmit se jelent, ez olyan mintha nem akarta volna azt is lehúzni, mert azt észrevette, hogy megbántott!

2012. dec. 26. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kislánynak tart.
2012. dec. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se jössz be neki, meg ha egy fiú azt mondja a képedre, hogy cuki az csak annyit takar, hogy barátnak tart. Ha azt mondaná, hogy csinos vagy hasonlók akkor egyértelmű hogy egy kicsivel többet akar. De így sajnos.. 20/L
2012. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Csak egy troll, az ilyenekkel ne foglalkozz!

Egy csomó ember érzi rosszul magát ezektől mert írnak valami negatívat... Röhögd ki és menj el mellette! :)

2012. dec. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!