Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik már szültek és a ctg...

Akik már szültek és a ctg alapján a fájások olyat mutattak, hogy az orvos azt mondta 3 napon belül biztos beindul a szülés, azoknak valójában bejött?

Figyelt kérdés
Ma kellett volna szülnöm, de mégse úgy lett. Olyan magas fájásokat mutatott az nst, hogy hétfőig azt mondta meg is szülök. Ez azért így elég izgi, tényleg van rá esélyem? Persze a 40. héten tudom, hogy van, csak maga az a 3 nap, nem szeretnék még a 42. hétbe lépni majd :-)
2009. nov. 26. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy volt, hogy másfél hetem volt még hátra a szülésig. Bementünk más okból a korházba, mert magas volt a vérnyomásom és bennt tartottak. Következő éjszaka éjféltől már nem nagyon tudtam aludni, de csak annyira fájt a derekam, meg a hasam, mint egy erősebb menstruációnál. Ezért elvegetáltam vele reggelig, aztán mintha szűnt volna a fájás. Reggel 6-kor rámrakták a ctg-t és közölték, hogy én mindjárt szülök, erre én röhögtem, mert alig volt fájásom, csak olyan gyengécske. Végül egy ügyeletes doki nem bírt magával (nem várta meg az én dokimat) és megvizsgált, de úgy, hogy el is folyt a magzatvíz. Na ezek után, lehet hogy én is bírtam volna még néhány napot, ezt már senki sem tudja megmondani. Segíteni biztos nem tudtam, de hasonló cipőben voltam már:)
2009. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan keményedik a hasam, hajnal óta és az nst 70-ig szaladt :-). Kicsit fáj a derekam, de semmi egyébb. Nagyon köszönöm a válaszod, legközelebb szombaton kell mennem ctg-re hátha már nem is engednek haza :-))- bárcsak úgy lenne!
2009. nov. 26. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy ellenpéldát írok, a sajátomat:)


Nekem lapos volt az NST, amikor már túlhordtam a babát.

Kaptam oxitocinos terhelést, akkoris éphogycsak mutatott valami kis fájást az NST. Érezni semmit nem éreztem.

Másnap hajnalban megszültem, mindenféle fájás nélkül. Az NST a kitolás előtt is lapos volt...

2009. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem másfél hete 80as fájásokat mutatott a ctg, 3 napja már 100as fájást, de nem 5 percenként hanem 4, 6, 5... meg egyben vagyunk, pedig a dokim utána úgy megvizsgált... még mindig vérzek. Remélem azért nem keserítettelek el nagyon

gyors és könnyű szülést!!!

39h km:)

2009. nov. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

36. héten voltam ct. A 37. hetet rá 3 napra töltöttem. A gép semmit sem mutatott pedig már csak derékszögben tudtam közlekedni. Sőt a doki is megvizsgált a jósló fájások miatt de az mondta hónap végénél előbb ebből nem lesz baba.

Ehhez képest 3 nap múlva megszültem....Ennek mikuláskor lesz egy éve:)

2009. nov. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ, tényleg minden terhesség más és más :-), még egészben vagyunk egyenlőre.

Tegnap még kivasaltam mindent, ma még mosok, van pár elintéznivalóm és főzök még egyet, aztán itt a hétvége és én meg csak reménykedek a szülésben :-)!

2009. nov. 27. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!