Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalkoztat az, h milyen volt a barátom eddigi szexuális élete?

Figyelt kérdés
Kivel hogy... Van, h rá is kérdezek, de csak felhúzom magam rajta mikor elmondja. Nem tudom megállni h. Ne tudjam! Miért? Mit tehetek ellene? Zavar, h ilyen vagyok!
2008. máj. 29. 15:13
 1/6 A kérdező kommentje:
van, hogy el is képzelem az exével...
2008. máj. 29. 15:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Huhh, de ismerős. Én is ilyen voltam. mára már sikerült leküzdenem. Nem baj, ha megkérded, és ő elmondja szívesen. De ne bosszantsd magad. Én olyankor arra gondolok, hogy de jó, hogy ő most csak az enyém, és senki mást nem kíván úgy, ahogyan engem. Ilyenkor ölelés, csókok, és jöhet a szex! ;)
2008. máj. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy a múljára is,mert szereted,szeretnéd azt,hogy ha előtted sem létezett volna senki az életében rajtad kívül.Tanuld meg elfogadni,hogy igen is szüksége volt a párodnak azokra a tapasztalatokra,amelyeket szerzett,és fogd fel úgy,hogy ez mind azért volt,hogy neked jobb legyen vele.
2008. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.

Engem is érdekel, s fáj is. Én is féltékeny vagyok a múltjára.


De fel nem húzom magam. Csak fáj.

2008. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny voltam a múltra, de egyszerűen felesleges ezen rágódni, örülj annak hogy veled tölti el azokat a csodálatos perceket. Feleslegesen meg ne kérdezz olyanokat mert neked fáj és neki is kellemetlen!!!
2008. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel a barátnőm múltja. Minden téren. Gyakran kérdezgetem, amikor beszélgetünk, de figyelek, hogy neki ne legyen rossz érzés vagy ilyesmi. Én nem féltékenységből, hanem kíváncsiságból szeretnéktudni róla mident, így nem idegesít fel, amiket mesél. És, ha felidegesítene, akkor sem tudnék változtatni azokon a dolgokon, amik megtörténtek.

Szóval szerintem ne húzd fel magad ilyeneken, mert senkinek nem lesz jó. Ha őszintén tudtok ilyen témákról beszélgetni, az azt jelenti, hogy nincs okod féltékenykedésre.

2008. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!