Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-21 éves fiúk! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-21 éves fiúk! Mit gondoltok egy ilyen lányról, zavaró lenne a kissé perverz viselkedése? Lányok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akinek nagyon bejön a legjobb barátnőm. Nem volt még egyikőjüknek sem kapcsolata, csak kisebb-nagyobb kavarások. Haverom szerint: a csajszi nagyon jófej. 16 éves, mosolygós, szép szemei vannak, szép a haja, gyönyörűek a mellei, kicsit teltebb fajta, de nagyon szexi. Jól mozog, táncol, és sportol is. Cuki és szexi kinézete mellett kemény metált hallgat. Egyszóval tök egyedi.

De a haverjai azt mondják, hogy dagadt, és idegesítő néha.

A társaságban általában mindig ő a középpont, vagy azért, mert a fiúk szívatják, mire ő előad egy jelenetet, amin nagyokat röhögnek, vagy azért, mert a fiúkkal perverzkedik.

Az első kérdés az, hogy tényleg ennyire gáz, ha egy lány perverzkedik, viszataszítónak tartjátok?

Az második kérdés meg az, hogyan győzzem meg a srácot arról, hogy ismerkedjek össze a barátnőmmel a haverjai rossz véleménye ellenére ( mert neki is bejön a pasi )?


2012. dec. 27. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Örülök ha perverz a csaj;)
2012. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs ezzel.
2012. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Legalábbis így mindent félreért, mindenben valami szexes témát lát, és nagyon sokat lehet rajta röhögni:D


Amúgy ha gondoljátok, küldök képet is, mit gondoltok, tényleg dagadt? Szerény véleményem szerint tényleg husi, de annnnnyira formás, csak nem tudom vele megértetni... :/

2012. dec. 27. 15:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem probléma, viszont az ilyen lányok általában ribancok.
2012. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én azt tartom visszataszítónak, ha valaki kétségbeesetten a középpontban akar lenni és nem veszi észre, hogy néha már nevetséges ahogy viselkedik. Pont ahogy jellemezted a lányt.
2012. dec. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ide küldhetsz képet :)
2012. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyet én is ismerek, már meghúzta a fél koli. Persze elég gömböc már, nem is értem hogy sikerült sokaknak, úgy látom a szükség nagy úr.
2012. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem, ő szerencsére nem az a fajta ribanc, aki mindenkivel kavar... Csak poénkodni szeret, egyébként meg a szerelmet keresi. Nem állna le olyan fiúval, akibe nem szerelmes.

( Akivel eddig kavart - merthogy csak egy csávó volt neki - randizgatott vele, a lány teljesen belezúgott, csókolóztak is egy buliban, de a pasi hirtelen lelépett... azóta nem hallottunk róla)

2012. dec. 27. 15:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell itt hazudgálnod, tudjuk, hogy te vagy a lány.;)
2012. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ööö drágaság, jó tipp volt, de sajna nem nyert.

Ja, és hazudgálni?:DD Ez tetszik. Majd hasznosítom.

2012. dec. 27. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!