Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a feszítés nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Miért csak a feszítés nőknek jövök be?

Figyelt kérdés
Az a helyzet be vallom ,hogy hiú vagyok de ha megkedvelek egy nő akkor az addig tartom amíg tudom tehát nem csalnám meg.....csak az a helyzet ,hogy a feszítés nők ki mutatják ,hogy nekik teszem de aki meg nekem tetszik vagy olyan aki esetlegtudnám ,hogy nem egy utlsó valami az meg nem mer megközelíteni sem.

#Feszínes
2012. dec. 27. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vagy valami BDSM vagy keresztény.
2012. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
"felszínes nőknek" akart ez a valami lenni?Szerintem a kérdező kicsit barna :D
2012. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De épp ez írtam nekem nem kell egy olyan nő aki egy utolsó nulla.....de tény sexy csajok jönnek csak kár ,hogy azok között nincs normális....
2012. dec. 27. 21:55
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok kácsa....diszgráfiám van....
2012. dec. 27. 21:57
 15/18 Tisztelthölgyem/uram ***** válasza:

Diszgráfia meg automatikus gépi felülírás együtt :S legalább oldódott a hangulat, ahogy elnézem. És ahhoz képest egész jól írsz, hogy még a technika is közbeszólt.


A kérdésedre: nem lehet hogy rossz helyen ismerkedsz? hol szoktál?

És hogyhogy nem mernek megközelíteni a neked tetsző nők? Mondjuk közelítsd meg te őket. Lehet ők nem olyan nyomulósak, mint a felszínes társaik...

De azért próbáld meg őket óvatosan megközelíteni, először barátkozz velük.

Járj olyan helyre, ahova a neked tetsző nők járnak. Néha dobj be valami apró bókot. Nehogy már arra várj hogy ők közelítsenek meg, esetleg ők szedjenek fel. Nem minden lány olyan rámenős. Van akinek kell egy kis bíztatás.

2012. dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tanultál volna inkább magyart, te "bevándorló"....
2012. dec. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Gratula a c típusú emberek ne irkalnak ide tudtommal nem vagyok olajos fehér vagyok .Edig a nők nyomultak RÁM mikor én mentem mindig le terelték és mindig azért mert a nő volt idősebb...persze csak 1 ?2çvvel.
2012. dec. 28. 00:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Menj el a könyvtárba ismerkedni és, ha már ott jársz akkor csapd fel az egyik helyesírási szótárat. Jót fog tenni.
2012. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!