Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párodnak mikor mondanád el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párodnak mikor mondanád el a rossz hírt? Most?

Figyelt kérdés

Van egy hivatalos dolog , lényegében hogy engem feljelentettek .

8 éves kapcsolatban élek .

Mikor mondjam el a páromnak ? A karácsonyt nagy "szenvedve" húztam így ki . A 2 ünnep közt ? Vagy szilveszter után ? De viszont mielőtt elkezdődne a munkábaállás , mert azt akarom mire munkát kezdi , addigra csillapodjon le .

Szerintetek ? :(



2012. dec. 26. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még szilveszter előtt kellene. Bár az hogy feljelentettek téged az csak egy dolog úgy is elhúzódik meg hogy miért jelentettek fel meg szerintem pénzbírsággal megúszod vagy tudom is én.
2012. dec. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Jó lenne tudni, hogy mi probléma, de mindenesetre minél hamarabb mondod, annál jobb. Igazából elég rossz kapcsolatban élhettek, ha nem mered elmondani neki.


24/F

2012. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmin jobb minél előbb túl esni. Mondd el neki minél előbb.
2012. dec. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl :ma.Mert holnap munkanap,és esetleg intézkedni is lehet.
2012. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most.
2012. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én akkor bejelentettem volna amikor beléptem az ajtón.Nem tudom hogy tudtad eddig titkolni.

Minnél előbb elmondod annál hamarabb könnyebbülsz meg.


Nagyon gáz lehet a szitu ha csillapodni kell utánna.

2012. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem szexuális zaklatás miatt van, akkor azonnal.
2012. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem is minél előbb, mert csak még jobban megharagszik, ha halogatod vagy hazudsz neki esetleg. Ess túl rajta és mindkettőtöknek lesz ideje lehiggadni
2012. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elárulod nagyvonalakban, hogy mi miatt? Amúgy erre "jó" időpont úgy sincs, inkább ess rajta túl.
2012. dec. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem valami "komoly" ügy akkor miért nem mondtad el??? A párod nem állna melletted?
2012. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!