Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek miért mániájuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mániájuk facebookon megosztani az érzelmeiket?

Figyelt kérdés
Amikre senki sem kíváncsi.
2012. dec. 28. 00:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
bocsi de nem minden nő, hanem általában az olyanok akik műhisztit rendeznek. Haldokolnak facebookon, hogy ez meg az történt velük és általában 1-2 nap múlva túl is vannak a dolgon, persze tisztelet a kivételnek, ami végülis nem a legjobb szó, mert nem tiszteletre méltó, hogy ott mindenki előtt kitárják a "problémát". De szerintem a legtöbb nem igazi baj.
2012. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nem csak a nők, a férfiak is ezt csinálják.

Így üzennek egy bizonyos személynek. Például kiraknak egy hamis barátos idézetet és akkor megkérdezi minden barátja, hogy ez most kinek szól, és ők mellé állnak. Vagy, ha bejön nekik valaki, szerelmes idézeteket raknak ki, hátha látják. Ugyan ez van szakításnál, ilyen "ó elhagytál? lesz@rom jól vagyok" idézeteket irogatnak ki. Csak mert közvetlenül ez túl... közvetlen lenne. :'D Nem mernek valamit nyíltan kimondani és felvállalni magukat. És ezt én mondom, 15 évesen. :'D Nem irogatok ki semmit, mégis elfogadnak és ugyan annyi barátom van. :')

2012. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak nőknél terjed ez a kór.


Fiúknál is. Bár ők a facebook-on kiszemelt nőnek üzengetnek ezzel.

2013. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!