Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szereti az anált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szereti az anált, próbáltuk, nekem nem tetszik. Ő szerette az előző b. Nőjével, és ez zavar h vele jó volt velem meg "nem tudja" mert fáj! Szeretném kipróbálni, de nem jön össze. Rámehet ez a kapcsolatra? Fantáziál ezért az exen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát biztos h eszébe jut hogy az exével ezt is lehetett és hogy az mennyire jó volt. Akkor érdekli igazán ha nagyon szereti az anált. Próbálgassátok még.
2008. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Lehet hogy az exe nem nő volt?
2008. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát lehe tezt tudta az ex, de ő mégis csak az ex, és te vagy abarátnője, biztos nem véletlen:van amit meg csak tőled kap meg és az extől még soha. Ne izgulj ezen, majd idővel biztos megy az. Ám nekem is ezt akarja most a pasim, én még nem próbáltam,de ő se. Ám én nem rajongok az ötletért, de sztem kipróbálom.
2008. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de én mindent megkapok a jelenlegimtől, mégis néha fantáziálok az exeken. (Igen, férfi vagyok). Szóval ez önmagában elkerülhetetlen, de nem is gond (bár biztos mondja majd pár, szerintem álszent, hogy deee, mennyire baj). Mindezek ellenére a páromat szeretem és egy exxel se flörtölnék, mert minden igényem ki van elégítve.

a kérdés másik része: rámehet-e egy kapcsolat: egyénfüggő.

Én le tudtam mondani a nőmért az orális szexről (ha nem szereti, hát nem, nincs mit tenni. úgysem ez a lényeg), de lehet, hogy valaki emiatt félre fog lépni...

2008. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vegyél egy kétágú vibrátort és ha belemegy akkor mindkettőtöknek dugjátok föl, így kölcsönös lesz.
2008. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
figyu, ha nem képes megérteni hogy neked fáj, és nem szeretnéd, akkor gondolkodj el a kapcsolatotokon! Hiszen ebből az jön le, hogy nagyon önző, és csak a saját öröme érdekli. Mondd meg neki, ha annyira jó volt neki az exxel, szexeljen továbbra is vele! ebből talán érteni fog. Mindenesetre sok szerencsét kívánok, és NE MENJ BELE, OLYANBA AMIT NEM AKARSZ, VAGY FÁJ!!
2008. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én anál mániás vok a menyasszonyom nem az de néha szoktuk mert én szeretem.30-FF
2013. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!