Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek szemét a nőkkel? Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek szemét a nőkkel? Eddig rendes srác voltam, mindig megnevettettem a nőket, kedves és figyelmes voltam velük, de sz*rba se néztek. Csúnya vagyok 28 éves és még szűz. Ha bunkó leszek, lesz némi remény?

Figyelt kérdés
?
2012. dec. 26. 00:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
65%
Én is olyan vagyok min te. Csak én semmi pénzért nem lennék bunkó. Bár ahogy a mai világban látom a bunkóknak áll a világ....
2012. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Pont erről beszélgettem most egymástól függetlenül két csajjal nemrég. Én is hasonlóan vagyok, bár még 23 éves és már nem szűz, de kedves és rendes voltam mindenkivel. Ez a két csak, akiből az egyik már nem is csaj, hanem érett nő, azt tanácsolta, hogy nem árt a bunkóság, sokszor pedig keményen szemétkedni sem kár. Ha már ők is ezt mondják, akkor van benne valami...
2012. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
51%
Ez a probléma, a bunkó faparasztoknak van esélyük manapság a lányoknál. Nem értem miért jó nekik, hogy semmibe veszik őket és megalázzák, mert ezek nem csinálnak mást...
2012. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
43%

Ne reménykedj.

Ha aggaszt a szüzességed, pár ezerért simán elveszik.

Járj el szórakozni, ne a gép előtt kockulj.

Ha bunkó leszel, akkor bunkónak fognak tartani és neked sem lesz jó érzés bunkónak lenni.

Némi önbizalom nem ártana.

Udvarolj a lányoknak, vegyél nekik virágot, ilyesmik.

Ne add fel.

2012. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Hát régebben én is így gondoltam, minz az első kommentelő, hogy soha nem leszek g*ci, mert attól bűntudatom lenne,

DE most már kezdem szó szerint gyűlölni emiatt a nőket, hogy nekik a bunkó kell.

Szóval így már a bűntudat sincs meg, mert joggal utálom őket és így már nem lesz megjátszott a bunkóság, hanem őszinte véleménykinyilvánítás a nők irányában, hogy milyen sz*r senkik a szememben...

2012. dec. 26. 00:33
 6/51 A kérdező kommentje:

4-es: honnan veszed, hogy kocka vagyok? :D Nem vagyok...

Ez a virágos szöveg meg elég szánalmasan, ugye te sem gondoltad ezt a "tanácsot" komolyan? :D

2012. dec. 26. 00:34
 7/51 anonim ***** válasza:
Nekem nem világos, hogy a "sz@rba se néztek" címszó a sok visszautasítást takarja, vagy azt, hogy arra vártál, hogy ők hívjanak randira, és sosem történt meg?
2012. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
81%

"őszinte véleménykinyilvánítás a nők irányába,hogy milyen sz*r senkik a szememben."

Na ilyen hozzáállással sosem lesz,és ne is legyen!

2012. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

8-as: hát pedig pont ezt vettem észre, hogy aki így viselkedik annak pedig lesz nője ;)

(fogadjunk te is nő vagy és már megvoltál pár szemétládának, és mindig kisírod a szemed egy rendes pasi vállán - akivel persze nem szexelnél semmi pénzért mert RENDES veled - majd jön a 2. fázis, amikor megfogadod több bunkóval nem leszel és egy-két nap múlva már egy újabb szemétládával vagy...)


Úgyhogy köszönöm a véleményed, eddig olyan voltam, akit mondasz hogy legyek, most kipróbálom a szemétkedést!

2012. dec. 26. 00:42
 10/51 anonim ***** válasza:
93%

" rendes srác voltam, mindig megnevettettem a nőket, kedves és figyelmes voltam" - de ha mindez csupán megjátszott volt, illetve csak egy magadraerőltett "álca", de közben ott lebegett a hátsó szándék - esetedben egy kufirc ezen csajokkal - az még rosszabb, mintha simán bunkó lettél volna... A hazugságot senki nem szereti, a csajok - akiknél naponta fordul elő 1-2 ilyen hajbokoló p.vadász - pláne nem. Az olyanok tudják, hogy 100 másik csávót is bármikor megkaphatnak... Miért mennének bele, mikor látszik rajtad, hogy hazudsz, erőlteted a dolgot, közben meg csak egy jó kis farkaláson jár az eszed?


Ha csak egy kis élvezet kellene akkor tucatnyi - tényleg igényes és relatíve szép - mármint a plázaribik szintjén - szép hivatásos csaj van (Pesten pláne, de vidéken is szép számmal akadnak) akiknél egy kis lóvéért mehet egy menet. É manapság ezért senki nem fog elítélni - max pár erkölcsharcos nyugdíjas meg a feministák, de ez utóbbi inkább nevetséges és amúgy is maximális diszkréció van az ilyen lányoknál... Az életben nem fog kiderülni a dolog... Pénzed meg gondolom van 28 évesen... Ha nem ittad el vagy ilyenek.


Ha pedig szerelmet akarsz akkor először magaddal kell szembenézned, tisztáznod magadban jópár kérdést, rendbe tenni a dolgokat... Én is ezen ügyködöm! De nálad most úgy látom inkább a testi része kellene a dolognak... A kiemelt "szűz" szócska miatt. Én is az vagyok... Na bum! 28 évesen mondjuk talán már nem leszek az... De ha igen akkor is mi van? Semmi. Haveroknak lehet hazudni, anyám meg nem érdekel ilyen téren, pedig tuti elkezd majd aggódni addig, hogy tuti b*zi leszek, de én tudom hogy nem - ergo nem is foglalkozom vele, az aggódát pedig megérteném, sőt örülök neki.


Amúgy azt mondják, hogy amíg görcsölsz meg erőlködsz addig sosem fog összejönni. És ez minden igaz az letben. Koncentrálni lehet rá, sőt kell is, de nem kétségbeesetten meg tetetett jófiúsággal.


Persze ha bunkó leszel sem lesz jobb... Nagyon nem. Akkor még el is terjed, hogy egy bunkó paraszt vagy és mikor túl leszel a testiségeken és egy hosszabb távú kapcsolatot szeretnél akkorra már az összes tényleg kedves, jó fej, értelmes és értékes lány el fog írélni a tapló viselkedésed miatt.


Persze ha ez kell akkor hajrá. A Te életed a Te döntésed!

2012. dec. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!