Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a kapcsolatnak 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a kapcsolatnak 22 éves és 37 éves között? (elsősorban érett nők válaszára lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés

Szerelem volt első látásra.

A korkülönbség ellenére tökéletes volt minden, egészen tegnapig. Eljött az idő, amitől a kezdetektől fogva féltem: a gyerek téma.

Számomra minden így jó, ahogy most van. Még legalább 5 évig nem akarok gyereket, ő pedig nem tud tovább várni.

Bármennyire is nehéz, azt hiszem a helyes döntés az lenne, ha szakítanánk és ezzel esélyt kapna, hogy olyan férfit találjon, akit érdemel.


2012. dec. 28. 13:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ne szakíts vele ha szeretitek egymást. a szerelemben nincs korhatár . a párom és közem 20 év van napra pontosan , és jól eĺvagyunk . jó vannak viták. de hol nincsenek? ne hagyd el. csak a korkülönbség miatt.
2012. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én már a 7 évet is sokallottam. Akkor a 15 év? Uhh.
2012. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jól gondolod - így van.
2012. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Simon Zsófi válasza:
Ne tedd!! attól még hogy ő akar gyereket, te meg nem, attól még megy a buli... kössetek kompromisszumot. számolj rá, hogy 9 hónap a terhesség...
2012. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennek vége. Csak azért nem legyen gyerek mert a nő kifut az időből. Ha nem állsz rá készen az nagy kicseszés lesz mindenkinek...
2012. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem sokallom a kor különbséget, az én párom is 11 évvel idősebb,mint én..

Ha szereted semmiféleképpen ne hagyd el, de ezt beszéljétek meg , kössetek kompromisszumot, hogy akkor nem 5 év hanem picit kevesebb, de arra is számolj rá,hogy egyrészt ha elkezditek a próbálkozások ideje , utána meg még 9 hónap szóval..

Amúgy dicséretes az,hogy még ha szereted is elengednéd,de gondolj bele: ha mind a ketten szeretitek egymást, a szakítás mind a kettőtöknek fájna..

2012. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy korkülönbség és ha a nő gyereket akar akkor szerintem ereszd el hadd menjen olyanhoz aki megtudja neki azt adni amire szüksége van. Keress a saját korcsoportodban valami nő személyt.
2012. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem sem kell a gyerek téma miatt dobni...még csak 22, ez csak egy hullám nála...majd "elmúlik". Nálam is volt is volt ilyen hogy X ideig nagyon szerettem volna gyereket, de most megint ott tartok hogy ráérek még. Először diploma, munka, pénz és majd utána. De mit lehet tudni a bnődről? Suliba jár? Vagy már dolgozik?


L23

2012. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok 22, ő 37.
2012. dec. 30. 10:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Necces, én is sokkallom a korkülönbséget, de attól még működhetne, viszont a gyerek téma megmérgezheti a dolgot, nem csoda ha nem 40-en felül akar szülni, ebbe bele gondolhatnál, ha te még sokáig nem akarsz jobb ha hagyod
2012. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!