Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerkedni egyetemista, sármos, helyes férfiakkal?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 15:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Oh, viszont kihagytam a külsőt. Az viszont relatív, így erre nincs pontos meghatározás. Mindenkinek más a sármos, helyes.
2012. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

szerinted hol lehet egyetemistákkal ismerkedni??

az egyetemen.. jesszus, te sem nyertél még felvételt, mi?


a sármos meg a helyest majd kiszelektálod, de szerintem előbb választanak mást, ha ilyen egyszerű vagy.

2012. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hallgatói jogviszony igazolás jó lesz?
2012. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Miskolci EÜ karán vagyok szió


király az egyetem, minden tantárgy érdekes, lesz ösztöndíj, lesz edzőterem egyre izmosabb leszek, sok lány barátot szereztem (azért fiút is).

Életem legjobb döntése volt ez a kar...

KÁR HOGY HIÁBA VAN ITT ENNYI CSAJ, rám csak a 14-15 évesek buknak :/ azokból meg nem talizom olyan sokkal sajna

2012. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát én BME-s vagyok. Itt érthetően elég sok a fiú. A mostani barátomat már rögtön reg.héten ismertem meg, szóval elég könnyen megy itt az ismerkedés, még ha nem is az a célod, hiszen engem is ő "szedett fel". Nagyon jól is néz ki, vicces is, okos is, de nem mindenki ilyen. Sok egyetemi buli van (sok egyetemistával), főleg a kolikban, de az egyetem közeli "kocsmák", szórakozóhelyek is mindig tömve vannak BME-sekkel, bár gondolom ez a többi egyetemnél is így működik. De igen, az is tény, hogy attól, hogy a srác egyetemista még nem biztos, hogy megfelel az elvárásaidnak. Bár nekem eddig csak pozitív tapasztalataim vannak ilyen téren, kb. minden srác normális, akiket eddig megismertem, bár a VIK-esekkel annyira még nem vegyültem, akkor lehet, hogy fordulna az arány... :D (20L)
2012. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jé mit látnak szemeim!

Kedves 14es VIKTOR,mit csodálkozol? :D

Ismerünk,mint a rossz pénzt,mi nem csodálkozunk ezen.


Sok "szeretettel" egy miskolci eü-s hallgató lány :D

2013. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!