Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Egyik haveromnak van már barátnője 12 Éves még csak a haverom 16 és a haverom mindig mondja hogy olyanokat ír neki a barátnője Facebookon hogy ő már nagyon szeretné aszt vele.. A haverom tisztában van azzal hogy még kis korúak eddig a csúkig sem mentek el mert mondta nekem de már a lány Du*gni szeretne vele.. Ez normális egy 12 éves lánylál? A másik hogy nem a haverom a hibás mert a haverom mindig mondja neki hogy ez még túl korai és hogy ő nem szeretné még azt de a lány mindig felhozza azt hogy ő akarja azt ha beszélget vele haverom.. Ilyenkor mit lehetne tenni? Egy 12 éves lánynál ez szerintem egy kritikus dolog vagy ti mit gondoltok erről az egészről egyáltalán?! Normális válaszokat kérek Köszönöm!

2012. dec. 28. 21:26
 1/10 A kérdező kommentje:
A Helyesírásomért elnézést!
2012. dec. 28. 21:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt ne hagyjátok! Fel is jelenthetik a lány szülei. 14 év alatt büntetett cseledet!
2012. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem a haverod normális, a kiscsaj nem...
2012. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ráér az még :)

a férfi nemű élőlény normális :)

2012. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 16 éves fiút, már sittre vágják ezért.
2012. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyrészt tanulj meg írni, mert alig lehet kivenni mit beszélsz...


a kérdést illetőleg eleve... 16 éves fiú egy 12 éves lánnyal?:O ez azért elég gázos...

továbbá nem érdemes belemenni, mert amilyen pi.csa lehet a csaj, dugnak, aztán egy hónappal később úgyis szakítanak, a csaj felszívja magát, kiderül, hogy lefeküdtek és akkor bizony a haverod mehet a dutyiba, a hol már nem kérdezgetni fogják, hogy akar e dugni:D csakhogy ő lesz a lány


szóval nem kéne... az egy másik dolog, hogy a csaj nem tűnik túl okosnak... konkrétan ribóz:S

2012. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egész bűzlik. A kiscsajból ilyen tempó mellett ribanc lesz, a 16 éves barátjának kell vele megbeszélni, vagy ha ez nem jö9n be és mésból nem ért a csaj, akkor szakítás. Ezzel nem lehet játszani. A lánynak nem jött meg az esze hozzá. SEMMIKÉPPEN SE TEGYÉK MEG, MERT ABBÓL NAGYON NAGY BALHÉ LESZ!
2012. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A haverodnak ezt mg kell beszélnie a lánnyal,hogy ez nem normális!! Ha meg a csajt nem igazán érdekli ,akkor sztem nem kéne együttlennie tovább a haverodnak a kiscsajjal..(bocsi,kicsit értelmetlen fogalmazás!)
2012. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12 vs 16?

nyomd meg a hawerod hátán lévö restart gombot akkor magához tér!

2012. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

12 éves?! A húgom 12 éves, az én korosztályomra nem gondol "úgy" még, nem hogy egy 16 évesre! És ráadásul ilyen hülye kis ribizli... Hogy sikerült őt felszednie?

Mellesleg nem, nem normális, nőnek képzeli magát, miközben még talán a menzesze se jött meg, nehogy engedjen neki!

2013. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!