Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha 4 év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha 4 év után is ha hozzámér vagy csak hozzám bujk a feleségem nekem már áll?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Az azt jelenti, hogy még mindig szeretitek egymást.
2012. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
szeretethez semmi köze várj még 2 évet..vagy egy felet..lesz ez máshogy is ne aggódj az ember nem monogám
2012. dec. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
15 év után is, hacsak meglátom hátulról, meztelenül, ahogy mondjuk a fürdőbe megy, már áll :-P De nemrég beszaladtam a munkahelyére és megláttam, hogy egyedül van az irodában, máris állt :-D ... de ott most nem hagyta magát :-(
2012. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
nehéz elhinnem hogy x év után áll úgyanarra anőre legyen az akármilyen egy max 2 év után kiismered előbb utóbb megunod..nem hiszem hogy a bennünk élő legősibb genetikai kód elnyomható ez a fajfentartás ill az életbenmaradás.le kell varrni annyi nőt amennyit csak lehet.évekig egy mellett számomra maga lenne a nyomor..38 vok tudom mit beszélek..egyik olyan mint a másik ott a rés az egiken ahol amásikon de picit jellemben szokásokban viselkedésben reakcióban kicsit más ha kiismerti az ember megunja..éveken át ugyan az rutinból..hát nem tudo,aki irta a15 éevet annak amaximális tiszteletem
2012. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális. :) Párommal is így van, mindig arra gondolok, hogy milyen aranyos. :D
2012. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Én írtam a 15 évet! 38 vagyok én is ... kb. 35-40 nővel volt kapcsolatom életem során, tehát van összehasonlítási alapom ... sajnálom #4-es, amit írtál az a Te szegénységi bizonyítványod :-P

2012. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
,,Éveken át, rutinból...?" o.O attól, hogy egy emberrel vagy, még lehet változatos szerintem sok éven keresztül is. Sok helyen még a nagyszülők is ,,megkergetik egymást az asztal körül". :D Mi így mondjuk.
2012. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez normális,és azt jelenti hogy szexuálisan vonzodtok egymáshoz és még szeretitek egymást ennyi év után is.
2012. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

kb ez lenne a normális..

én is ilyen kapcsolatra vágyom.

2012. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze normális, Ez minden házasságban így van:)
2012. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!