Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ugy erzem nem tudnek massal lefekudni, ez normalis?

Eletem szerelme, az elso intim kapcsolatos szerelem 2 evig tartott...mar mindent elterveztunk kozosen...aztan sajnos voltak problemaink es szakitottunk 3 honappal ezelott...o meg abban a honapban elkezdett kavarni az egyik kolleganojevel...ez most derult ki, mar eppen ott tartottunk h folytatjuk de ez elmodta es en dobtam....

De ugy erzem soha nem fogok tudni mas ferfivel lefekudni, egyszeruen elkepzelhetetlen h azt ne vele csinaljam, ez normalis? Volt mar valakinek ilyen erzese?

Keress kérdéseket hasonló témákban: normális, ugy erzem, lefekvés, szex, szakítás

2012. dec. 27. 18:03  Privát üzenet  

A válaszok
Volt egy barátnőm, aki hasonlóan gondolkodott, és épp ezért nem szakított a barátjával, habár már nem szerette.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. dec. 27. 18:09 Privát üzenet
Normális, majd elmúlik az érzés, és újra menni fog a dolog, de ehhez idő kell

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2012. dec. 27. 18:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ez normális?
Az normális, hogy a pasim más lánynak megírja azt hogy : jaj látom esküvőn voltál rendesen megbámultalak a képeken.! Na ez normális szerintetek? Segítség! Ez nekem nagyon fáj s...
14 évesen ez normális?
Az normális ha 4 év után is ha hozzámér vagy csak hozzám bujk a feleségem nekem már áll?
Szerintetek ez normális?
Egy barátomnak segítek kérek mindenkit hogy ha tudd gyorsan adjon valami tanácsot, esetleg megoldható hogy normális kommenteket kapjak?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!