Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt ez? (Megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscsillag8 kérdése:

Mi volt ez? (Megismerkedtem egy sráccal, az első 2 hónapban úgy tűnt alakul is valami.

Figyelt kérdés
Többször is azt állította hogy nagyon szeretne velem lenni. Majd úgy hozta az élet, hogy egyre kevesebbet tudtunk találkozni, de ez idő alatt is amikor beszéltünk azt éreztette hogy hiányzok neki és amikor ismét találkoztunk, akkor is úgy csókolt és ölelt, mintha szeretne. A találkozást követő 1 hétben azonban hanyagolt, és amikor megkérdeztem hogy mit akar, akkor azt kaptam válasznak, hogy ne várjak rá. Nem értem hogy mitől változott meg ilyen gyorsan?! Nagyon rosszul érzem magam miatta, mert én szeretem és ezt ő is tudja. Ennyire naív lettem volna, hogy nem vettem észre hogy csak szórakozik vagy mi lehetett ez az egész?????
2012. dec. 28. 22:12
 1/3 okoska31 ***** válasza:
nem egyetlen vas voltál a tűzben. lépj tovább, jön más.
2012. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Talán azért nem vetted észre mert pont hgoy ritkán tudtatok találkozni. Lehet hogy ő közben talált valaki mást de nem mert addig lépni amig az a másik nem biztos. Persze ez csak találgatás
2012. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát igen, ez lehetséges, bár azóta is egyedül van ő is. ezért sem értem...
2012. dec. 28. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!