Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ölelés megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ölelés megcsalásnak minősíthető?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már ovis korom óta ismerek (11 éve), és a legjobb barátom. És általában mi mindig úgy köszönünk, hogy puszi-puszi (nem szájra), és utána egy baráti ölelés. Neki is van pasija, de az én barátnőm ki van akadva ettől, hogy az orra előtt "megcsalom" és akkora hisztit képes lenyomni az utcán, hogy nehéz megnyugtatni:S. 11 év alatt egyszer sem jártunk, nem smároltunk, nem szexeltünk, de már testvérként szeretjük egymást
2009. aug. 25. 12:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kinek milyen a tűrőképessége. Nem vagyunk egyformák. A barátnőd különben egy idegbeteg nő.
2009. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem számít annak szerintem,de ne az orra elött csináld már azért jogosan van kiakadva szegény:S
2009. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
ha ez a barátság ekkora, és ilyen régóta tart, akkor a barátnődnek elkéne fogadni, sőt észre kéne vennie, h itt bizony szó sincs megcsalásról, hiszen 11 éve ugyanezt csináljátok.
2009. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
a véleményem szerint ez nem megcsalás...de úgy gondolom neked sem esne jól, ha a barátnőd puszilgatna más fiúkat. Nekem is van egy ilyen barátom, de köztünk sem volt semmi. Beszéld meg ezt a barátnőddel, hogy ő "csak" egy nagyon jó barát, te viszont őt szereted. Értékelni fogja és legközelebb nem hisztizik majd emiatt. Sok szerencsét!;)
2009. aug. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egyáltalán nem megcsalás :S a barátnőd nagyon féltékeny :S szerintem el kéne magyaráznod neki, hogy fejezze ezt be sürgősen, mert ha tudja, hogy ti 11 éve barátok vagytok és hogy testvérként szeretitek egymást, plusz annak a lánynak is van barátja akkor nem értem, hogy mire fel ez a nagy féltékenység :S
2009. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Az én barátomnak is van egy barátnője, akit a hugijának hív.Mikor találkoznak a lány mindig a nyakába ugrik és 5 percig puszilgatják egymást. Arra lettem figyelmes, hogy a barátom még engem sem szokott olyan örömmel megölelni...Ez nekem rosszúl esik...

Szerintem a barátnőd eltúlozza a helyzetet, nem számít megcsalásnak, csak esetleg akkor, ha szájra puszit adsz a barátodnak..:)

Biztosan van a barátnődnek is olyan barátja, akit megölel és akinek puszit ad.:)

2009. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Akkor is csak fontosabb a barátnőd. Beszéld meg ezzel a baráttal hogy ez a barátnőd zavarja, őt meg ölelgesse a pasija.
2009. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem jár magömléssel, akkor nem.
2009. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd egy buta, hisztis tyúk. szerintem idővel ez egyre rosszabb lesz. keress egy értelmesebb barátnőt.
2009. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Szeretem, meg nem hiszem, hogy lenne más akit ennyire tudnék szeretni. De lehet, hogy tényleg dobni fogom. És tudjátok mi a legrosszabb az egészben? Egy suliba, egy osztályba járnak, és a barátom hozott össze minket.
2009. aug. 25. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!