Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ölelés megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ölelés megcsalásnak minősíthető?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már ovis korom óta ismerek (11 éve), és a legjobb barátom. És általában mi mindig úgy köszönünk, hogy puszi-puszi (nem szájra), és utána egy baráti ölelés. Neki is van pasija, de az én barátnőm ki van akadva ettől, hogy az orra előtt "megcsalom" és akkora hisztit képes lenyomni az utcán, hogy nehéz megnyugtatni:S. 11 év alatt egyszer sem jártunk, nem smároltunk, nem szexeltünk, de már testvérként szeretjük egymást
2009. aug. 25. 12:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Egy 11 éves barátságot ne áldozz fel egy ilyen csaj miatt. Nekem is van barátom, aki ha mondjuk egy hétig nem lát, akkor megölel ha talizunk. Érdekes, az én férjem ezért egy szót sem szól, és nem azért mert nem szeret.
2009. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg mindhárman éretlenek vagytok még egy ilyen helyzet normális kezeléséhez.
2009. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Én kiakadnék. Nekem kiskorom óta csak fiúbarátaim vannak, és rendszeresen megölelnek, de eddig még egyik fiú sem tette szóvá, akivel jártam. Aki értelmes, az fel tudja fogni, mi a különbség a baráti ölelés, és a megcsalás között... A barátnőd "cseppet" bizalmatlan. Ez nem épp a legjobb dolog egy kapcsolatban...
2009. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ez emberfüggő kérdés. Valakinek egy csók, egy puszi, vagy akár egy ölelés is lehet megcsalás. Ez speciel nem megcsalás szerintem, mert megölelted a 11 éve ismert barátodat, de nyilván nem esik neki jól az, hogy mikor együtt vagytok akkor egy másik lányt ölelgetsz. Szerintem te se csipáznád ha a csajod egy másik srácot ölelget és puszilgat. Mondtam, meg mondták már előttem páran, hogy ez emberfüggő kérdés. Nem azt mondom, hogy te is egyből idegbajt kapnál, de neked se az lenne a legjobb perced szerintem... Egyébként ha elmondod neki, hogy mennyire szereted és, hogy nyugodjon meg tényleg csak jóbarik vagytok akkor idővel megbékél! Sok sikert! :)
2009. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A szetetteinket is puszival üdvözöljük,mégsem vagyunk sem leszbik,sem pedofílok,netán melegek.Szerintem több időt kellene négyesben töltsetek h.a barátnőd meggyőződjön h.nincs oka féltékenységre.Ha megismeri a barátnőd,talán jobban megért!
2009. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!