Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez így az embereknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így az embereknél?

Figyelt kérdés
volt több párkapcsolatom is már. eddig is feltűnt, de ma különösen észrevettem hogy a párkapcsolatban a férfiak úgy gondolják ha már megkapták a nőt, és hosszabb ideje van velük a párjuk, akkor ezt tök természetesnek veszik hogy " hát ő velem marad úgyis, akármit csinálok mert nagyon szeret ". és amikor a nő besokall és a férfi érzi hogy hát " én mégis elveszíthetem " akkor elkezdenek teperni utána. ezt magyarázzátok már meg mi ez a gondolkodás??? csak akkor kell nőként kezelni egy nőt ha érzitek hogy esetleg elhagyhat titeket a nő? miért csak akkor kell kedveskedni apróságokkal?
2012. dec. 28. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez ösztönből van benne a pasikba..
2012. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de egy nőt úgy kellene kezelni MINDIG mint egy hímes tojást. hogy megtartsák őket. mert utálom az ilyet h pl a a férfi sorozatosan megbántja a nőt aztán a nő dobni akarja és a pasi meg futkozik utána hogy jajj hát én szeretlek, nem úgy gondoltam kezdjük újra. NEM . elöbb kellett volna gondolkozni. persze a férfiak többsége erre nem képes.
2012. dec. 28. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:

1.:te a férfiak egy bizonyos százalékáról beszélsz,vannak akik normálisan élik a szerelmi életüket.


2.:Én úgy látom hogy sok esetben túl sokat várnak a nők egy része a férfitól,aztán a férfi ezt nem képes teljesíteni akkor besokaltok,ilyenkor persze a férfi próbál tenni valamit ami szembe megy a természetével hogy jóvá tegye,de ez nem tartható hosszú ideig.


Ez is egy eset,minden eset más és más,hibáznak a nők is és a férfiak is,a kérdés az hogy a másik fél mennyire elnéző,vagy mennyire értékeli a csalódások mellett a másik fél pozitívumait.De persze ez már nehezen megy igaz?

2012. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát azért ezt én nem merném próbára vinni.Mert az én párom szerintem nem teperne,idézem"ha találsz jobb pasit magadnak,aki jobb neked nem tartalak vissza,én ennyire vagyok képes".Úgyhogy ez nem igaz mindegyikre!
2012. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vannak olyan nők aki sokat várnak a férfiaktól, hogy kinyalják a pi.csájukat stb. de aki nem így gondolkodik pl én. ezt a férfiaknál megfigyeltem. ha látják h a nő szereti őket, akk elbízzák magukat. és úgy gondolják akk már nem kell kényeztetni a nőt, vigyázni rá stb. nem tom miért van ez így.
2012. dec. 28. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Továbbmegyek. Ez általános emberi vonás. (Vagyis ugyanugy igaz nökre is.)
2012. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
van pasim. én is így voltam az elején, el nem tudtam róla képzelni hogy elhagy. aztán egyszer csak bejelentette. azóta az eset óta nagyon vigyázok a lelki világára, és úgy kezelem mint a hímestojást. én abból megtanultam és átéreztem h elveszíthetem. de a pasik ugyanígy rájönnek, és ugyanúgy folytatják. egyszer szakítani akar velük a nő, akk tepernek ezerrel h a nő aztán lássa h ő mennyire szereti. ok. kibékülnek és egy idő után ugyanúgy folytatja mint mielött elvesztette. nem értem a férfi logikát.megszerezni egy nőt könnyű, megtartani nehezebb.
2012. dec. 28. 23:22
 8/8 anonim ***** válasza:

amiről te beszélsz az nem ideális eset,az az ideális ha igazán szeretik egymást,nem kihasználásról van szó viszont nem árulnak zsákbamacskát,csak hát sok ember alkalmatlan erre.


Megkapni a nőt nehéz,de megtartani is.Én inkább ezt állítom.

2012. dec. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!