Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Tanácsot kérek! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Tanácsot kérek! Nem tudom mit tegyek : érdemes várnom rá vagy lépjek túl rajta? ( alább olvasható a többi )

Figyelt kérdés
van 1 fiú akibe halálosan szerelmes vok már 4-5 éve de nem mertem és most se közeledni felé.Mindennap ő jár a fejemben.Most már külön suliba járunk. Igaz hogy nincs barátnője és látom/láttam hogy talán és is tettszem neki de nem tom mit tegyek.Várjak amig lesz vmi és reménykeggyek hogy nem előz meg senki vagy haggyam mer "ugyse lesz belöle semmi" ??? ( bocs a helyesírási hibákért )
2009. aug. 25. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem akkor nem lesz belőle semmi, ha nem próbálkozol. Ne csak nézd. Menj oda hozzá, beszélgessetek.
2009. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csak várj és álmodozz,hanem tegyél annak érdekében,hogy legyen köztetek valami,ismerjétek meg egymást.Szedd össze a bátorságodat és merj lépni!Hisz már évek óta bele vagy zúgva.Egy próbát mindenképpen megér.Ha sikerül boldog lehetsz,ha nem akkor meg végleg elfelejted és nem fogsz azon rágódni,mi lett volna ha?
2009. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

megfogadom a tanácsokat, összeszedem minden erőmet és megpróbálom ... drukkoljatok :)

2009. aug. 27. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Drukkolunk!De írd majd le az eredményt is létszí.
2009. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sokáig vártam az erőgyűjtéssel ... :'( igazatok volt, de

mostmár tudom, hogy csak ábránd volt ez az egész... baahhh szerelem :@@@@ x'DD

kapcsolatban van ...(szipp) legyetek boldogok! X'O

2010. nov. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!