Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom nem tud "elviselni" 1 napnál tovább?

Figyelt kérdés

jó tudom, hogy nem normális.. de mit csináljak? ha ott alszok nálunk, az 1. nap még tök rendes, aranyos, egészen addig míg le nem fekszünk, vagy valamilyen módon el nem élvez. az után már gyakorlatilag le vagyok szarva. az a mentség, hogy fáradt, amit meg is értek, de emellett köcsög is velem.. ha ezt nem veszem magamra, akkor a következő nappal rontja el.. felkelünk és furán viselkedik.. bunkózik vagy nem igazán foglalkozik velem.. nem is tudnám ezt elmagyarázni, de érezhetően megváltozik ahhoz képest, mint mikor odaértem.. volt olyan is egyik hétvégén mikor ott aludtam, hogy a 2. nap ami vasárnap volt, hazaküldött hamarabbi busszal, ami dél körül volt, mert hogy neki tanulnia kell hétfőre.. kb. én könyörögtem, hogy maradhassak már. így visszagondolva is szánalmas lehettem..

most komolyan az a baj velem, hogy azt várom el a barátomtól, akivel már több, mint egy másfél éve járunk, hogy rendes legyen velem? hogy úgy szeressen ahogy én őt? vagy hogy ki is mutassa? miért élteti hogy hülyének nézhessen és piszkáljon engem? miért nem lehet úgy boldog velem, hogy jól is érezzük magunkat mind a ketten?

én ezt várom el egy párkapcsolattól.. túl sokat várok? osszatok le nyugodtan.

de nem mondom, hogy én tökéletes vagyok.. hisztizek egy csomót, megsértődök, de csak is akkor, amikor így viselkedik velem. mert -szégyen, nem szégyen- nagyon szarul esik mikor hülyére vesz engem.. én szeretem őt, szeretek vele lenni, de ilyen hozzáállással nem sok kedvem van ehhez.


2012. dec. 29. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem szeret ő téged..
2012. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 okoska31 ***** válasza:
60%

az a helyzet, hogy már nem a barátod. a szó szebbik értelmében.

csak a dugópajtid. a leírásodból ezt veszem ki.

És valamiért úgy gondolja gyáva módon, hogy ezt így jobb kimutatni, a tisztességes szakítás helyett. mert ugye így majd nem neki kell kimondani, hogy legyen vége, hanem te fogod.

plusz közben még azért nőt sem kell a kielégüléshez vadásznia, csak néha el kell érnie, hogy felülj a buszra hamarabb...

2012. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
durva és kiábrándító de csak a szex miatt tart. ha van egy kis büszkeséged lépj tovább a saját érdekedben f22
2012. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de írhattok még
2012. dec. 29. 23:14
 5/14 anonim válasza:
NEM feltetlenul nem szeret, hanem mar ha tobb mint masfel eve egyutt vagytok, akkor mar biztos nem olyan eros a "parazs" mint a szerelem elejen, gondolom mar te is megtapasztaltad. A fiuknak gyakran van ugy,hogy amikor talalkoznak a baratnojukkel, akkor be vannak gerjedve rajuk teljesen, egeszen amig el nem elveznek... onnanstol mar "kivert kutyak" szoktak ra mondani. nem azert van mert nem szeret, hanem az orgazmus utan, mar nincsen rad annyira begerjedve mint elotte, nekem is gyakran eloferdul ez, es ne mazert mert nem szeretem a baratnomet. az miert baj, ha haza kuld mert tanulnia kell? ezt megerthetned szerintem, de te tudod, remelem tudtam segiteni
2012. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Megertelek! Az en ex pasim is csinalta ezt.

Sajnos valoszinu mar nem szeret igazan, de a szexre jo vagy.

A hazakuldes meg felhaborito.

Szerintem ne fuss utana, ez a busz elment.

2012. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
sajnos én is voltam ugyan ilyen helyzetbe csak én voltam a pasi... már nagyon szégyellem az egészet úgy igazából nagyon... de kb csak a megszokás miatt voltam az akkori barátnőmmel... 2 évet voltunk együtt ebből kb fél év volt az a nagyon aktív "szerelem érzet" egy év olyan sima szeretlek, fél év meg ilyen megszokás... még egyszer nem mennék bele egy ilyenbe 19/f
2012. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
gondolom már nem szeret veled lenni és az elején kibírja mert még az az eleje de utána már az agyára mész..elég gáz hogy nem szakít vagy valami mikor már tudja hogy nem szeret így már csak húzza az agyad. szakíts vele nem érdemled meg ezt a bánás módot
2012. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. dec. 30. 10:54
 10/14 anonim ***** válasza:
velem is ez van meg a bnőmmel....szinte dettó....az van h te sokkal jobban szereted mint ő téged, mindegy mit mond....nem mondom h nem szeret, de h messze nem annyira mint te őt az tuti.........üdv a klubban sorstársam
2012. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!